Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi, (akibe amúgy szerelmes vagy), öt napra eltűnik, és aztán bukkan fel csak újra,(akkor is csak messengeren ír), azt hogy kellene lereagálni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 7. 20:23
A kérdező szavazást indított:
Én nem is válaszolnék semmit
Elküldeném a fenébe
Úgy tennék, mintha mi sem történt volna
Egyéb
35 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Ő nem szerelmes. Vissza se írnék.
2021. dec. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
Úgy tennék, mintha mi sem történt volna.. de 10 percenként írnék neki egy kijelentő, rövid tőmondatot.
2021. dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Én is eltünnék 5 napra :D
2021. dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
en biztos nem szegyellnem kerdore vonni. de amugy ez a ‘pasi akibe szerelmes vagy’ eleg megfoghatatlan kifejezes. ki o nekem? milyen viszonyban vagyunk, randizgatunk? jarunk mar? vagy csak ismerkedunk? elotte minden nap beszeltunk? stb
2021. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4 hónapja vagyunk együtt, de távkapcsolat..Előtte is volt, hogy kimaradt, de csak egy-egy napra.
2021. dec. 7. 20:37
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
És nem írta meg, mi történt közben vele?
2021. dec. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Hogy jön ide a szerelem?

Én nem vagyok olyan emberbe szerelmes, aki messengeren udvarol!

2021. dec. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Nálam pont ugyan ez, bár szerelmes még nem voltam - ismerkedési szakaszban voltunk.

6. napon rákérdeztem mi történt, lenyomott egy olyan bullshitet

(sok határidős meló, pénzügyi tanácsadás, ezaz szervezés stb, de nyugodjak meg az érzései nem változtak, csak most szét van esve.)

Megköszöntem, hogy őszinte volt velem és remélem hamarosan megoldódnak a problémái. Amennyiben lehetséges mellőze a további üzeneteit.

Ennek pár napja.

2021. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8# ez jó🤣

7# azért nem csak messengeren udvarol..😁

2021. dec. 7. 20:53
 10/16 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon szánalmas az emoji dömpinded!

Mi lenne, ha őszinte lennél? Nem probléma azt mondani, ha valami nem esik jól. A távkapcsolat eleve nem működik a teljes őszinteség nélkül.

2021. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!