Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek fontos egy pasinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek fontos egy pasinak, ha 3 napig nem is ír vissza?

Figyelt kérdés

Jó, külföldről költözött haza, mondta is előre, de nem gondoltam, hogy 3 napig eltűnik.

Szerintetek ennek ellenére lehet komoly a hozzáállása?


Furcsa, mert mikor beszélünk, akkor nagyon-nagyon figyelmes, de ezek az eltűnései....



2020. okt. 8. 21:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
14%
Én van, hogy fél évig nem írok vissza egy számomra fontos embernek, szóval...
2020. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehetsz.
2020. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
11%
Megtudta hogy pénzéhes vagy. Így már nem.
2020. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a pénze, és szerintem nincs is neki. :D De közben belezúgtam teljesen :/
2020. okt. 8. 22:03
 5/27 anonim ***** válasza:
74%
Aki ilyen annak kizárt, hogy fontos lennél. Voltam én is úgy, hogy beszélgettem valakivel, de nem egyszer kérdeztem, hogy nem zavarok, mert alig írt. De mindig az válaszolta, hogy írjak mert kedveli a társaságom. De ő szinte alig keresett, viszont mikor napokig nem is kezdeményeztem beszélgetést, nem is érdeklődött, hogy miért nem írok. Ebből leszűrtem, hogy csak szórakoztatni voltam jó.
2020. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
60%
Alapigazság, hogy akit érdekelsz, az keres. Én is bele voltam zúgva másfél évig egy pasiba, állandóan próbáltam keresni, kedveskedni, jófej lenni, azokról a témákról beszélgetni amiket ő szeret, még ha engem azok annyira nem is érdekeltek. NEM ÉRTE MEG! Javaslom te se reménykedj feleslegesen.
2020. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Igazából most ő keresett, hogy nagyon elszámolta magát és sokkal több dolga volt az úttal kapcsolatban mint azt előzetesen tervezte.

Visszaírnék neki, de amúgy dühös vagyok rá, mert vártam, hogy jelentkezik előbb.

2020. okt. 8. 22:42
 8/27 anonim ***** válasza:
80%
Kamu. Nem gondolod, hogy ha annyira fontos lennél neki, akkor az elmúlt 72 órából rád szánt volna 5 másodpercet, hogy beírjon egy szia-t?
2020. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
22%
Ha ir, te se válaszolj neki egy pár napig.
2020. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
64%
simán lehet, hogy elfoglalt volt és nem akart felszínesen 5 percig csevegni, hanem várta az alkalmat, amikor több ideje lesz rád
2020. okt. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!