Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez is ugyanolyan függőség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez is ugyanolyan függőség, mint bármi más?

Figyelt kérdés

Mindig is azok a lányok tetszettek, akik azért nem voltak nagyon vékonyak. Összejöttem egy lánnyal, kb ilyen 168cm/65-70kg lehetett az első randin. Nagyon tetszett, nem volt duci, de vékony sem, pont ideális számomra. Majd telt múlt az idő, és elkezdtem megszokni. De ezzel egyidőben elkezdett hízni, és elkezdtem úgy érezni, hogy minden plusz kilóval egyre vonzóbb számomra. Nem szóltam bele abba, hogy mit csinál a saját testével, de azért mindig bátorítottam, hogy mennyire jól néz ki, felesleges diétázni, stb. Most így két év elteltével nagyjából 90 kiló lehet, és egyáltalán nem érzem soknak. Sőt, úgy érzem, hogy nem bánnám, ha folytatná a hízást. Teljesen feltolódott a mércém, és ha most szakítanánk, úgy érzem minimum ekkora lányt keresnék.

Ez nálam most pont olyan, mint a függőknél az alkohol/kábítószer, hogy egyre többre és többre van szükségem?


dec. 14. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem így fogalmaznék. Egyezerűen rájöttél, hogy ez tetszik. Azért az nem tudom mennyire fog tetszeni, hogyha a barátnődnek pár éven belül komoly egészségügy gondjai lesznek. Van az a pont, ahol inkább már a diétára kellene bíztatni.
dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
79%

Inkább csak a te elhìzásodhoz akarod a párodat is "felhìzlalni", hogy ne kelledjen senkinek.


Ismerek egy nőt, aki nála 6 évvel fiatalabb férfival jött össze.

A srác helyes, fiatalos arcù volt a nővel ellentêtben.

A nő mindent elkövetett, hogy magához öregìtse a srácot.

Bajuszt nővesztetett vele, ami nagyon nem állt jól neki, majd jött a körszakáll, ami förtelmes volt.

A ruhákròl nem is beszélve. Semmi stìlus.

dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2: Én vékony, sportos vagyok. 178/70, heti 5 edzés, stb. Szóval nem.
dec. 14. 14:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is ezt mond mikor olyan nehéz lesz, hogy neked kell a higiéniai teendőket elvégezni helyette és mikor wc-n van , neked kell ott megmosni, s majd folytón ha kell emelned is neked kell majd
dec. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4: Ahhoz minimum meg kellene dupláznia a jelenlegi súlyát.. nem megy az csak úgy
dec. 14. 14:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

168/90kg már eléggé túlsúlyos,de láttam már olyat aki ugyanilyen

arányokkal egyáltalán nem tűnt kövérnek,max teltnek és olyat is aki meg igen.Nem mindegy hogyan oszlik el.

dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek a teljes testét oszlik el. Az arcától egészen a bokájáig, mindenhova hízik, ezért nincs kiemelkedően nagy testrésze, egyszerűen csak mindenhol puha, amit imádok.
dec. 14. 14:46
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha őt se zavarja nincs gond, de ha továbbhízik lesz minden szempontból.
dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fétis inkább.
dec. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!