Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A füvezés is ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A füvezés is ugyanolyan függőség, mint más drog? Sose leszek neki fontosabb nála?

Figyelt kérdés
Nagyjából féléve ismerem a srácot, nem vagyunk együtt még, de volt más sok randink és sikerült nagyon belezúgnom, viszont nem rég világossá vált számomra, hogy elég aktívan füvezik. Állítása szerint nem minden napos dolog, de mostanában sok közös programunk van a haverjaival és mindig előkerül. Nekem sose volt dolgom ilyesmivel, nem voltak ismerőseim, akik benne voltak az ilyen dolgokban, így nem is tudom hogyan álljak hozzá. A viselkedésén nem vettem észre, hogy másabb lenne, ha be van tépve, maximum annyi, hogy vérben van a szeme és valamennyivel mosolygósabb. Viszont volt egy olyan mondata, hogy "ő nem függő, akár már holnap abba tudná hagyni, ha akarná" és ez nagyon nem tetszett. Az apám alkoholista volt és mindig azt mondogatta, hogy ő bizony nem alkoholista, bármikor abba tudná hagyni, de nem tudta és még a halála előtt is csak a pia érdekelte. Emiatt nálam semmilyen függőség sem jöhet szóba, ugyanakkor ez a füvezés nem tünik annyira durvának. Sajnos még azelőtt belezúgtam, hogy meg tudtam volna ezt a "kis" hibáját és most nem tudom mit csináljak. Szeretnék összejönni vele, de ha neki minden hétvégén fontosabb lesz a haverokkal tekerés akkor csak időpocsékolás. Most még persze úgy tűnik fontosabb vagyok neki, a szabadideje jelentős részét rám fordítja, de ki tudja milyen lesz, ha teljesen megkap. Szerintetek ez is ugyanolyan függőség, mint bármelyik másik? Jobban járnék, ha hagynám az egészet csak emiatt miközben egyébként messze a legnormálisabb, legkedvesebb srác, akivel eddig találkoztam?
2020. jún. 28. 18:39
1 2
 1/17 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
62%
En hagynam a francba. Annyi rendes srac van a vilagon....
2020. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%

Nekem mindig kizáró ok volt az ilyesmi. A lerészegedés is.


Na meg bármennyire is sokan használják, akkor is Kábítószerről van szó.

2020. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Igen, ez is ugyan olyan függőség.
2020. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

Legtöbb függő ezt szokta mondani, hogyha akarja, bármikor leteszi.


Kérd meg, hogy csak 1 hónapig ne szívjon, ha tényleg le tudja tenni, akkor nem függő, ha kifogásokat keres, nem terveznék vele hosszan, mert rengeteg konfliktusotok lesz belőle (hiszen téged ez zavar).

2020. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
15%
jó a fű most mi, inkább vedeljen ? A fűvesek kulturáltak, nem veszekednek, csak alszanak . ez nem függőség fűre nem lehet rákapni. Olyan mint a sajt. csak akkor szokok rá ha nagyon akarok.
2020. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%

Sajnos tényleg nem ismerik el, hogy függők. Volt egy ismerődőm akit eléggé tönkretett a fű. Plusz valószínűbb, hogy idővel más, erősebb drogokat is kiprobálnak. Általában azok az egyének védik őket akik szintén élnek vele.

Kérdésre válaszolva, szerintem hagyd a srácot. Sokan vannak mások is akik normálissak, kedvesek, odafigyelnek a párjukra alkohol, drog vagy más függőség nélkül.

2020. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
Mit akarsz egy mocsok drogostól? A drogos nem ember!
2020. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
Menekülj. Komoly függő és esze ágában sincs abba hagyni.
2020. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

A leírást nem olvastam el, csak a kérdést.

Merem állítani, hogy az exem teljes szívéből szeretett, talán a világon engem szeretett a legjobban.

Rögtön a fű után! Mindig közénk állt ez és nem zavarta. Szerintem nem evett volna egy hétig, ha a kapcsolatunk azon múlik, de erről mégse mondott le.

Ez van.. nem szabad erre éveket pazarolni, nagyon bánom már..

2020. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
A füvezés IS drogozás!
2020. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!