Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a ferfi akivel vagyok elvan a langyos pocsolyaba es hiaba probalkozom megbeszelni feldobni a kapcsolatunk de nem lehet vele szot erteni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Se sex se semmi de szakitani nem akar. Ez nem kapcsolat. Mi baja van? Szamtalanszor kerdeztem mar de nincsen semmi. En probalkozok feldodbni a kapcsolatot de o elvan maganak. Nem akarok szakitani foleg h o sem. Jolenne tudni az okat elotte h mit miert csinal de h huzam ki belole?

dec. 15. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem akar szakítani? Nem rajta múlik. Szakíts, mondd ki, hogy vége és ha zaklatna jelentsd fel.
dec. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En sem akarkk szakitani megakarom oldani de nem tesz semkit a kapcsolatert. Kerdeztem h nem szeret mar? Szakitani akar? Mondta h nem akar de akkor miert nem akar tekerni magan?
dec. 15. 09:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert nagyon jól tudja, hogy bármit is csinál, vagy nem csinál te akkor is vele maradsz. Tudja, hogy nincs önbecsülésed!

Te hiába akarsz változtatni ha ő nem akar!

Csinálhatsz akármit őt akkor se érdekled, mint nő. Maximum cselédnek tart.

Ne szakíts akkor vele, maradj vele míg ki nem dob, vagy akár életed végéig is ha neked jó úgy létezni, hogy szolgának tart! Te bajod!!!

dec. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szolga mert nem elunk egyutt
dec. 15. 10:17
 5/6 anonim ***** válasza:

olvasd el a kérdést amit ki írtál

ha abból nem jössz rá akkor veled van baj

dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező , mennyi idősek vagytok ? Milyenek vagytok külsőleg? Mivel foglalkoztok ?

S mik a horoszkopotok Nő/férfi?

dec. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!