Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az ember párja évek múltán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember párja évek múltán azt mondja a párkapcsolatára hogy ő "elvan" benne akkor az már nem szeretet/szerelem igaz?

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
De, szeretet még lehet benne. Az nem olyan vad, mint a szerelem.
2021. jan. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

hat szeretheti, de ez mar nekem nagyon nem jo jel, ha igy fogalmaz. olyan ‘langyos viz’ effektus, nem

szakitanak, mert kenyelmes es lehet nincs nagy problema, ujat keresni meg nehez, de mar nincs igazi lelkesedes, csak megszokas inkabb.

en elszomorodnek, ha a pasim ilyet mondana.

2021. jan. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem személyiségtől is függ. Van, aki egyszerűen nem tudja magát normálisan kifejezni, ha a párjáról beszél, vagy vmiért nem akarja / tudja kimutatni az érzelmeit mások előtt. Ha ilyen típus, és lehet tudni, hogy ilyen típus, akkor lehet szerelmes is. Más egyéb esetben sztem az már nem szerelem, max. megszokás, langyos kaki.
2021. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem érdekelne így ennyi év után. Egy kapcsolat sem ég azon a hőfokon 10+ év után, mint az elején. Aki azt a vakszerelmet és bugyiszaggató gerjedést várja egy életen át, az bolond. Annak családot nem ajánlok, mert gyerekkel nem kéne 2-3 évente új kapcsolatba ugrálni, hogy megélje a kezdeti lángolást.

Az nem mindegy, hogy ez az elvagyok neki és neked mit jelent. Együtt vagytok, jól elvagytok, vagy csak egymás mellett laktok, és egyik vagy mindkettő kifelé kacsintgat.

2021. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én a 2. válaszolóval tudok a legjobban egyetérteni. Szerintem is pontosan az van ezen szavak mögött amit ő leírt.


Én akkor kaptam ezt amikor majdnem szakítottunk, mert megbántott (azzal, hogy azt vágta a fejemhez hogy nem tudja miért van még velem... plusz emellett is nagyon bunkó stílust kaptam tőle egy eleve is elég rossz napomon, amikor csak egy kis szeretet szerettem volna tőle).

Kérdeztem, hogy szakítani akar? És erre mondta, hogy "tőlem függ, ő elvan."

Ekkor szakítottam (én nagyon szerettem) de nem bírtam hogy neki meg nem jelentek semmit, csak egy hülye szamarat mert nincs ló.

Utána meg bizonygatta hogy de szeret. Ezt nem értem, hogy ez mire volt jó. Visszaszerezni egyáltalán nem akart, akkor minek kellett még tovább hitegetni?

2021. jan. 7. 12:14
 6/8 A kérdező kommentje:
Illetve nem rögtön szakítottam, hanem utána kb. 1 héttel, de azonnal kellett volna. Utána csak még jobban megbántott azzal hogy semmibe vett.
2021. jan. 7. 12:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tudja, hogy szereted, de visszaszerezni nem akart, akkor jól tetted, hiszen annyira mégse vagy neki fontos, hogy erőfeszítést tegyen a kapcsolatért. Erős vagy. És sajnálom :(
2021. jan. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igyekszem erős lenni és kitartani a döntésem mellett. Hogy én se keressem.
2021. jan. 9. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!