Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy a barátnőm nagyon jól elvan nélkülem. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Én 23 vagyok, ő 24. 16 hónapja vagyunk együtt. Az elején távkapcsolatban éltünk, aztán nyáron odaköltöztem hozzá. De szeptember elején haza kellett költöznöm nagy bánatomra, mert ő kapott egy jó lehetőséget egy német ösztöndíjra.

Az elején éreztem, hogy hiányzom neki, de az elmúlt 2 hétben egyre jobban azt érzem, hogy nagyon jól el van nélkülem. Nem mondja nekem annyit, hogy hiányzom. Nem keres annyit, mint előtte megszoktam. És sajnos a veszekedés is kicsit több lett. Sokkal előbb elmegy mondjuk le a többi lányhoz beszélgetni, mint hogy engem felhívna. Pedig keveset tudunk beszélni, és nekem mindig ő az első. Ráadásul, az első két külön töltött héten felkelt reggel, mikor melózni mentem, csak hogy beszélhessünk, most ezek már elmaradnak. Plusz kis apróságokon ki tud akadni, és akkor jön a vita. Nem ez volt előtte...

Lehet okom aggódni? Vajon nem szeret már annyira, vagy szimplán csak a kinti élet miatt van, és én reagálom túl a dolgot? Vagy netán nagyon tapadnék?

Vélemény? Tanács?


Köszönöm!



2016. okt. 12. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem "pumpálják".
2016. okt. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem nézném ki belőle, hogy megcsalna...
2016. okt. 12. 17:41
 3/8 A kérdező kommentje:
most is...látta, amit írtam, de nem válaszol rá
2016. okt. 12. 18:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, egy 16 hónapos kapcsolat - pláne úgy, hogy az elején is távkapcs volt -, az SzVSz eléggé laza dolog.


Szerintem - hacsak nem tudsz sűrűn találkozni vele személyesen -, akkor ez a kapcsolat teljesen ki fog hűlni. (Hát még ha rá is segítetek a veszekedésekkel!)

2016. okt. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet, hogy elmúlt. Beszélj vele mélyebben arról, hogy érzed magad.
2016. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Beszéltünk, azt mondta, hogy szeret. De nekem akkor is fura a viselkedése.

Minden nap eltűnik 1-2 órára a tanítás után, állítólag a barátnőjével sétálnak meg boltba mennek. Hááát...nemtudom.


De tudjátok, azt szokták mondani, hogy ha egy erős megérzésed van valamiről, akkor az általában igaz...az ember valahogy megérzi a bajt! :/

2016. okt. 17. 17:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Hagyd majd ha keres akkor mond te is azt hogy most a haveroddal vagy és ha kiakad akkor van esély de ha csak annyit mond hogy oke vagy vmi semleges szöveget akkor hagyd!Kölcsön kenyér visszajàr !
2016. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia semmikepp se hagyd annyiban. En tavkapcsolatban elek 400km tavolsaggal miskolc es sopron esmar ket es fel eve. Nalunk is voltf melypontok.. egyszer nala egyszer nalam..igaz ez d elso fel evben de mindig eros volt d egyikunk es visszahoztuk a maskkat.abbol az allapotbol hogY majdnem szakitas lett xvege.. azota is egyutt vagyunk es mindennel jobban szeretjuk egymast.. valtozas mindig johet az eletetekbe de ezert nem.kell.eldpbni.. csak.meg kell tudnod hogY mindketten biztosan es egyforman akarjatok e a kapcsolatot :)
2016. nov. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!