Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más férfi hogy viseli, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi hogy viseli, hogy mindig neki kell a megértőnek, meg az empatikusnak lenni, ha neki van problémája, akkor azt meg oldja meg ő, ne a nőt terhelje?

Figyelt kérdés

#megértő #empatikus #old meg amagad #legyél férfi
dec. 15. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz társat választottál.
dec. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez kölcsönös a férjemmel.
dec. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Vszeg rosszul viselném.

Ezért választottam magamnak olyan párt, akivel nincs ilyen probléma.


F30

dec. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul, ezért nem lennék ilyen emberrel kapcsolatban. Nincs az az ember akiért megéri így élni.
dec. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég szarul viselném, se empatikus, se megértő nem vagyok. Régen az voltam, de csak visszaéltek a jó indulatommal.

Ilyen emberrel nem vesződnék. Ha nem ketten vagytok egy kapcsolatban, hogy megoldjátok a problémákat, akkor igazából nem barátnőd van, hanem koloncod,olyat meg akármikor lehet találni.

dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól lesz férfi a férfi, hogy magába fojtja a sok problémát. A férjem mindent elmond nekem, én elmondom mi a véleményem, segítek döntést hozni, de a végén ő rajta múlik, hogy mi lesz az eredmény. Akinek a párja azt mondja, hogy oldja meg egyedül a problémáit, az nem szereti igazán a másikat.
dec. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk inkább én vagyok empatikus a párommal is aki pasi, a párom ismeretlenekkel szokott túl empatikus lenni, sír is néha ha arra gondol hogy ő milyen rendes, és milyen megható dolgok vannak, de az ismerősökre már nem mindig jut neki belőle túl sok.
dec. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Nekem normális párom van.

Valószínűleg rosszul viselném, ha nem lenne megértő a párom, szóval nem tartana sokáig a kapcsolat

dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy sem szeretek mást terhelni a problémáimmal. Egyedül gyorsabban megoldom őket.
dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Papucs vagy es szeretned megtudni, hogyan csinaljak a ferfiak? Hat ugy, hogy nem viselkednek papucs modon, nem hagyjak magukat megalazni, ezert ilyen nokkel szoba sem allnak. Csak azok allnak ilyen nokkel ossze, akik papucskent viselkednek es igenylik ezt. Onismeret kene neked, hogy miert pont ilyet valasztottal.
dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!