Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a párom rosszul csókol? Hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Ezen kívül semmi bajom nincs a lánnyal. Nagyon cuki, nagyon aranyos, imádom. Csak nagyon rosszul csókol.

Nem is lenne rossz, de valahogy szinte mindig kellemetlen harapdálás a vége a részéről, ha nem csak egy gyors puszit adok neki. Nem fáj meg ilyenek, inkább ilyen bizarr érzés. Nem is tudom, hogy hogy írjam ezt körbe, de szerintem ilyen érzés lehet egy növénynek, amikor megrágja egy kérődző állat, csak annál sokkal óvatosabb a párom.

Ha véletlenül nem harap, akkor nincs semmi baj, teljesen jó. Azt veszem észre, hogy nem arról van szó, hogy a harapdálással akár leállítani, mert amúgy egy csomószor ő kezdeményezi a második csókot, mosolyog, akkor is, ha nem harapott meg éppen.

Mit csináljak vele? Azt csak nem mondhatom neki, hogy rosszul csinálja, nem szeretném megbántani.


dec. 15. 16:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb szólj neki. Két hónap utál elmondani, hogy mindaddig szarul csókolt elképesztően ciki lenne számára.
dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

😅😅😂Ne haragudj de olyan viccesen írtad le.


Esetleg mondd azt, hogy mit szolnal ha kiprobalnank milyen egy hosszú érzéki filmes csók. És ha harapdál akkor mondod hogy várj szerinted azt kicsit lazábban kellene. 🤷‍♀️

dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak kérd meg hogy ne harapjon. Nálunk ugyanez volt és én vagyok a lány, simán elmondta, hogy nem szereti a harapást és inkább a puhább csókokat kedveli így ezekután így csináltam. Nem volt sértődés.
dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Mondd meg neki szépen,hogy hanyagolja a harapdálást (ha azért megsértődik akkor nem kár érte).
dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Altalaban azert csinaljak, mert ez egyfajta megfelelesi kenyszer a vadmacska szerephez. Ne azt mondd, hogy nem jol csokol, hanem azt, hogy kicsit finomabban csinalja. Meg orulni is fog neki, hogy kap visszajelzest.
dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

"Légyszi kevesebbet használd a fogad."


Én anno a sok nyálért szóltam. Nem az, h undi vagy lelombozó lett volna bármilyen szinten, de állandóan kicsípődött a szám körül a bőr, hülyén is nézett ki, meg érzésre az már kellemetlen volt. Nem volt belőle semmi probléma.

dec. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%
#1 jól beszél, mindél előbb mond el neki. Amit leírtál, az nem olyan vészes, simán javítható. Lehet az exe így szerette, vagy valahol ezt látta, és azért harapdál. Egyezerűen mond meg neki, hogy jobban élvezed a csókot, ha közben nem harap. Ebben semmi sértő nincs.
dec. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#5 Hát engem nem egy vadmacskára emlékeztet ezzel a harapdálással, hanem a volt szomszédom Bözske tehenére... 😅

Nyilván ezt így ne mondjam neki, meg azt se, hogy nem jó, ahogy a legtöbbször csinálja, mert azzal megbántom.

Inkább szépen kéne rávezetnem, hogy jobb akkor, ha nem harap? Hogy csináljam? Csak mondjam meg, hogy úgy jobb, vagy mi?

dec. 15. 17:50
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
szóval egy pár vagytok, de beszélgetni azt még nem tanultatok meg.
dec. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
Én szerintem ha te szerelmes lennél felizgatna, de mivel nem vagy az ezért a szomszéd tehene jut eszedbe...
dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!