Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a párom rosszul csókol? Hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Ezen kívül semmi bajom nincs a lánnyal. Nagyon cuki, nagyon aranyos, imádom. Csak nagyon rosszul csókol.

Nem is lenne rossz, de valahogy szinte mindig kellemetlen harapdálás a vége a részéről, ha nem csak egy gyors puszit adok neki. Nem fáj meg ilyenek, inkább ilyen bizarr érzés. Nem is tudom, hogy hogy írjam ezt körbe, de szerintem ilyen érzés lehet egy növénynek, amikor megrágja egy kérődző állat, csak annál sokkal óvatosabb a párom.

Ha véletlenül nem harap, akkor nincs semmi baj, teljesen jó. Azt veszem észre, hogy nem arról van szó, hogy a harapdálással akár leállítani, mert amúgy egy csomószor ő kezdeményezi a második csókot, mosolyog, akkor is, ha nem harapott meg éppen.

Mit csináljak vele? Azt csak nem mondhatom neki, hogy rosszul csinálja, nem szeretném megbántani.


dec. 15. 16:12
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

#9 Tudunk beszélgetni, de elég friss a kapcsolat, nem akarom megbántani. Még nem voltam ilyen helyzetben, hogy azzal kelljen kezdenem valamit, hogy rosszul csókol a partnerem, ezért fogalmam sincs, hogy hogy vezessem rá a változtatásra.

#10 Hát pedig szerelmes vagyok belé... Egy-egy apró harapás talán, egy olyan szituációban felizgatna, de mondjuk egy közös sétakor a parkban a kérődző harapdálás valahogy nem jön be. Ettől még nem a tehénre gondolok a csók közben, csak valahogy körbe próbálom írni itt, hogy mi a probléma, és nem jutott eszembe jobb hasonlat.

Meg nekem nem az a szerelem, hogy 0-24 felizgulok a kedvesemre, történjen bármi. Kellemetlen is lenne, ha mindig álló faxszal léteznék, amikor velem van.

dec. 15. 19:29
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de olyan jókat írsz Kérdező, hogy szakadok:DDD


Én lányként amikor egy buliban összekeveredtem egy sráccal egy társaságból akikkel voltam és smároltunk egész éjszaka szinte, simán megmondtam neki, hogy "kritizálj nyugodtan ha nem tetszik" ergo mondja meg ha nem tetszik ahogy csókolok. Oké, nem voltam szerelmes tehát annyira nem fájt volna, de akkor se szereti az ember hallani ha nem jól csókol. De azt mondta a srác, hogy minden oké, minden jó. Aztán később is találkoztunk, lett csók, szex stb.


Szerintem miközben csókolóztok valami nyugis privát helyen (otthon) nyugodtan megmondhatod neki szépen, szép hangnemben, hogy ez neked annyira nem esik jól, akár azt is mondhatod hogy picit fáj, mert akkor tuti leáll és kérd meg, hogy próbáljátok máshogy. Aztán mutasd meg neki, hogy Te hogyan látod jónak, próbálja meg felvenni a ritmust és kísérletezzétek ki mi nektek a jó. Akár még jól is elsülhet, mert egymásra tudtok hangolódni és megtanulni egymást.

dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

"Kellemetlen is lenne, ha mindig álló faxszal léteznék, amikor velem van."


Ezen én is vihogtam.🤣🤣🤣

dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Jó nektek, hogy ilyen könnyen nevetni tudtok.


Kérdező, esetleg bőgj a szájába közben.

dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

🤣🤣🤣kérődzö állat..nagyon jó


Szerintem kezdetnek elég ha annyit mondasz hogy finomabban szereted, azt ne mond konkretan hogy rossz

dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
#15 Abból lett ez, hogy azt mondtam, finomabban szeretem. Előtte kicsit fájt inkább, azt hamar jeleztem neki pont ezért. Utána nem volt túl kezdeményező egy pár napig, sokkal félénkebb volt, aggódott, hogy nem jó.
dec. 15. 22:04
 17/22 A kérdező kommentje:
Szerintetek az működőképesebb, ha inkább azt mondom, hogy sokkal jobb érzés, amikor nem harap?
dec. 16. 17:47
 18/22 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte, egyenes. Ez a legegyszerűbb. Mutasd meg neki, neked mi tetszik. Csak mindenzt egy kedves hangnemmel, azzal sokat lehet tompítani.
dec. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva én az első pasimmal amikor csókolóztam és bár totál tapasztalatlan voltam ő volt az, akinek nem ment. 😂


Megmondtam neki kerek-perec, hogy figyelj nem jól csinálod másképp kellene és nem haragudott meg érte, nevetett rajta és együtt tanultunk meg rendesen, élvezetesen smárolni! 😂


Aki azért megharagszik, hogy jelzed neki pl. "Bébi ne haragudj, de fáj, kellemetlen érint ha harapdosol, kérlek többet ne csináld!"

az gyerekes, túlérzékeny és más kritikára is hasonlóan fog reagálni mint a bedurcizás, hiszti, harag.

Ne már,hogy már mondtad neki, hogy finomabban szereted és mégse ért belőle.

Most ennyire értetlen, vagy önző?

dec. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy te ezt a harapdálást nem szereted.
dec. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!