Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a szeretet nyelvben?

Figyelt kérdés

dec. 16. 01:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

igen


és akkor?

dec. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mármint az öt különböző szeretet nyelvben (elismerő szavak, minőségi idő, ajándékozás, szívességek, testi érintés)? Szerintem az a legjobb, ha mindegyik jelen van a párkapcsolatban, de természetes, hogy mindenkinek más mennyiségben van rájuk igénye. Ez olyasmi, amiről érdemes beszélni, de idővel magától is előkerül majd. Egyszerűen tisztázni kell, hogy kinek mire van igénye.

Például a páromnak és nekem is a legfontosabb a minőségi idő és a testi érintés, de én könnyen zavarba jövök az elismerő szavaktól, míg ő az szívességektől, így ezek csak kisebb részei a párkapcsolatunknak (bár mindketten próbáljuk meggyőzni a másikat, hogy fogadja el őket könnyebb szívvel :D).

dec. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Rám például hihetetlenül igaz a testi érintés szeretetnyelv. Egyszerűen rohadt sokat jelent számomra az ölelés, csók, simogatás, összebújás, szex. Ha szomorú a párom, akkor is szinte reflexszerűen meg akarom ölelni, úgy érzem testi érintéssel tudom a szeretetemet átadni igazán.
dec. 16. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem.
dec. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
A szeretetnyelv nem szorul hitre. Mindenkinek van. Én sem szeretem ezt a kifejezést, de ez írja le legegyszerűbben azt, hogy kinek mi a legfontosabb kifejezésmódja a szeretetnek.
dec. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Valamikor hittem és amikor volt kapcsolatom,akkor naponta "gyakoroltam" is.Ölelés,simogatás,puszi,csók mind nagy kedvenc és lételem - volt.

Hat éve hagytak el,nem sokkal karácsony előtt....Azóta kihűltem és nem hiszem,hogy bárkit is közel tudnék engedni már a szívemhez.

Pedig nagyon érzelmes férfi voltam. Voltam.

dec. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Esetleg nem olyan nőt kellett volna babusgatni aki 1000 más pasinak is kell, meg aki nem olyan tuskóparaszt hogy Karácsony előtt hagy ott. Biztos voltak jelek. A másik meg hogy nők 100ezreivel ugyanaz történik mint veled, biztos nagy élmény nekik utána még egy kihűlt szívű sebeit nyalogató pasi mentegetőzéseit hallgatni.
dec. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6. EZaz így aztán sehogy nem vagy szimpatikus, kinek kellene valaki akire ekkora nyomott hagyott egy szakítás
dec. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Testiség és a minőségi idő pl nálam.

N 31

dec. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ha költenek rám az a szeretet nyelv. Akkor érzem magam szeretve ha kapok valami kis izét legyen az nasi vagy bármi csak vegyenek nekem valamit
dec. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!