Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, mit gondolhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit gondolhatnék erről az egész sztoriról. Vajon megcsalhat, vagy csak nagyon jóban vannak? Hallok érdekes dolgokat is. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Szóval...20 éves vagyok, idén végzek. A barátnőm 18, egyel alattam jár. Három éve vagyunk együtt. Eddig szerencsére mindig jól jártunk, mert minden évben ugyan azokon a napokon voltunk bent. Tavaly félévkor tették át őket utolsó két napra, én meg maradtam hétfő kedden. Így nem tudtunk suliban együtt lenni. Idén sem ugyan azokon a napokon vagyunk. Tavaly év vége fele egyre többet látták ismerőseim suliból egy ötödikes csávóval. Senki nem tudott róla semmit, csak hogy minden szünetben vele van,és feltűnően sokat ölelgeti, és karolva kiséri el a ból b be...Akkor kérdeztem tőle hogy kivel szokott a barátnőjén kívül lenni suliba, de nem mondta meg. Aztán az már ma volt, átmentem egy papírért elméleti oktatóépületbe, pont szünet volt, és láttam a barátnőmet, azzal a gyerekkel nagyon röhögcsélni meg ölelkezgetni. Bementem a papíromért, mire kimentem a barátnőm már egyedül állt ott. Odamentem, és megkérdeztem hogy ki volt az a gyerek akivel előbb itt állt. Azt mondta hogy nem állt vele senki, végig egyedül volt. Amikor elmentem mondtam neki, hogy akkor keressen majd, ha eszébe jutott kivel ácsorgott. Ha csak jóban is vannak, miért nem mondja meg? Vagy lehet több van közöttük...Mit gondolhatnék...Szerintetek?
2010. okt. 21. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem lenen köztük semmi nem tagadta volna le hogy ottvolt :/


Vagy kérdezz rá hogy mi van köztük...

2010. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hááát hallod.szerintem dobd a csajt ,mert nekem ugy látszik nagyon rafinált.meg akar téged is tartani meg a másikkal is szórakozna.na szép.én csaj vagyok,de az ilyen nőket ki se birom állni,hazug kis álszent.járj utána a dolognak minél hamarabb,mert szerintem ott van valami.de azért ne búsulj,millió csaj van még rajta kivül!

21L

2010. okt. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A barátnöd 18 éves a csávó meg 5.es(ez általános iskola 5.osztályt jelent)? Szerintem nincs ok az aggodalomra mit akarhatna egy nála jóval fiatalbbtól.Ha viszont szakközépben 5.es tehát kb 21-22 éves a srác akkor én is biztosan gyanakodnék.Jól tetted hogy mondtad neki akkor szóljon ha tudja kivel viháncolt
2010. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, tizenharmadikos, úgy értettem az ötödikest...
2010. okt. 21. 18:20
 5/6 X. Maté ***** válasza:
Szerintem kezd az egészet azzal, hogy nem a barátnőd felett jársz, hanem mellette :)
2010. okt. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem gyanús, egyet értek azzal, ha nem lenne semmi, nem tagadná. mióta együtt vagyok a párommal, nekem is udvarolt már pasi, vallott szerelmet msn-en, szóban, de elmondtam a páromnak mindent, sőt meg is mutattam neki, tudom ez szemét dolog, de nekem fontosabb ő, mint hogy a srácot megbántsam. rosszul esett neki, de ha mástól tudta volna meg, senki le nem mossa rólam, hogy titkaim vannak. próbálj utána járni.

2010. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!