Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalhat e, vagy mit titkolh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhat e, vagy mit titkolhat? Bővebben lennt

Figyelt kérdés

tudom nem szép dolog, de után jártam pár dolognak, (pasim is csinálja ezt velem) belenéztem a pasim telefonjába, előszőr csak azért, mert sms t írtam róla, és elküldött üzenetek közt találtam hogy karácsonyra írt a volt nőjének. ez nem baj, ha lett volna más üzenet úgyis kitörölte volna. Csak bánt h nem mondta el h írt neki.

aztán volt hogy jött neki üzenete, nem olvastam bele csak szólni akartam neki hogy jött sms e, de láttam a kiírást hogy egy csaj írt neki.


2011. febr. 11. 12:42
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

folyt köv.:


nem tudom mi volt az, nem töröltem ki szóltam neki ő meg zavart volt hirtelen. Aztán meg hirtelen puszilgatni kezdett, mintha lelkiismeretfurdalása lenne.

mikor hívtam telefonjáról anyuékat, akkor el akartam menni híváslistáról anyu számát a telcsijébe, és akkor láttam hogy a pasim tárcsázott egy számot, akkor mikor nálunk aludt, és az éjszakak özepén hívta azt a vezetékes számot, tehát nem őt hívták, és ráadásul am i körzetünkben volt, akkor nem vettem észre h hívott valakit, lehet mikor wc n volt, akkor titokban telefonált

aztán lekgözelebb márk iváncsiságból felhívtam a számot, és egy néni vette fel, és azt mondta h ilyen nevü pasit nem ismer, és h éjszaka senki nem kereste őket.

aztán mikor végleg bizalmatlan voltam a pasimmal, és láttam hogy beleolvas az oldalakba amiket nézegettem előtte, akkor én is míg aludt megnéztem telefonját, és láttam hogy az elmúlt két hétben volt egy hívása, szintén ő tárcsázott egy számot, ami budapesti volt, vezetékes szám, és a volt nője (első exe) akiről régen annyit áradozott és kainek karácsonyi sms t küldte az is pesti. A mobil száma már nem volt meg, de mi van ha őt hívta stikában. de késő este volt a hívás és sajna akkor mikor hirtelen haza akart menni tőlem



ez azért esett rosszúl, mert a volt csajával volt pár közös képük, velem meg 9 hónap után sincs közös fotója, és sokat mesélt a lányról kapcsolatunk elején, sokmindent meg is bocsájtott neki, velem meg egy apró félreértés miatt majdnem szakított

lehet engem szeret, de nem tudom, hogy szeret e annyira, mint régen azt a lányt

2011. febr. 11. 12:44
 2/25 anonim ***** válasza:
29%

Hűűű, küldött egy boldog karácsony üzit az exbarátnőjének.


Fuuu dobd is 100% hogy megcsalt... -.-


aranyos hogy ennyire aggódsz azrt hogy a párod nehogy megcsaljon,de kicsit azért beteges nemdondolod? :)

2011. febr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
49%
Gondolod*
2011. febr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

olyanoakt mondott nekem, hogy én nem is vagyok az esete, de azért szépnek tart

nem tudom hogy lehet ilyet mondani egy csajnak,

a barátnőjének

meg egy két szexuális dolgot is mesélt mai volt csajaival volt, nem túl velősen csak utalt rá, de ez engem zavar, ne hasonlitgasson hozzájuk és ne nosztalgiázzon énelőttem

szal ennyire nem érdekli mit érzek? amig nem mondtam neki h zavar, addig nem az én képem volt kinn telefonján hanem egy másik csajé, igaz h külföldi énekesnő de akkoris

2011. febr. 11. 12:46
 5/25 A kérdező kommentje:

de, biztos beteges, meg önbizalomhiányból is fakadhat

de nem tudom mért kell titkolnia, meg azok a furcsa időpontú telefonhívások, a hirtelen megemelkedett telefonszámla, a fura magyarázatok :(

2011. febr. 11. 12:46
 6/25 anonim ***** válasza:
63%

Most olvastam el a fojtatást.. Kérdezz rá, de úgyis azt fogja mondani hogy semmi nem volt.. De sztem tök más hogy sms-ezik egy excsajjal mint hogy mondjuk megcsaljon (lefeküdjön vele, vagy csókolózzon vele hasonlók..)


Kérd meg hogy mondja el őszintén hogy mi van, de ha látod hogy csak heeg habog, nem az igazat mondja nyugodtan essz össze vele majdcsak észre veszi magát..

2011. febr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Féltékennyé agar tenni, de azért a külsőre valő megjegyzést durvának érzem, nekem se esne jól a barátnőm exeihez hasonlítgat (volt már rá példa) csúnyán össze vesztem vele :/
2011. febr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy olyan aberációja lenne hogy 70éves nagymamákat hív éjszaka :D


Járj utána, de nyíltan..

2011. febr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

IDÉZLEK: "olyanokat mondott nekem, hogy én nem is vagyok az esete, de azért szépnek tart

nem tudom hogy lehet ilyet mondani egy csajnak,

a barátnőjének

meg egy két szexuális dolgot is mesélt mai volt csajaival volt, nem túl velősen csak utalt rá, "


Ilyen benyomások után én egyáltalán nem érezném jól magam vele ebben a kapcsolatban. Sőt, inkább szakítanék vele!

2011. febr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
59%
Az első: nincs olyan körülmény, ha nem életveszélyről, vagy más ilyen súlyosságú dologról van szó, hogy belenézz más telefonjába, leveleibe, fiókjába, táskájába stb. Ez a legnagyobb neveletlenség. Az egy más kérdés, hogy csal-e vagy nem, de ha pl. nekem nézegetné a férjem a személyes dolgaimat - nem teszi és én sem - eléggé zokon venném, holott semmi, de semmi titkolni valónk nincs egymás előtt. Ha kíváncsi vagy kérd meg mutassa meg ez a korrekt eljárás. Ha nincs bizalom meg lehet cs.eszni azt a kapcsolatot. Egyébként a gyanúd alapos a leírtak alapján. Szerintem valami sumákság van dologban.
2011. febr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!