Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedek egy lánnyal már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy lánnyal már pár hónapja. Mikor ketten vagyunk minden csodálatos . De mikor elhív bulizni azt veszem észre hogy csöcskidobós szettben a tekinteteket keresi férfi tekinteteket. Kérdeztem hogy jól látom e nyilván azt mondta nem így van???

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy céges buli amire elhívtam és kicsit eltűntem. Láttam hogy egy másik férfival kezd beszélgetni semmi baj. De mikor el kezdte simogatni meg meg megfogni a derekát kicsit pipa lettem. Az fáj hogy simán hagyta magát. Jó mondjuk nem voltunk szomjúság. De hagyta . Másnap felhívott hogy bocsánatot kérjen. És hogy soha többé nem fordul elő és hogy szeret. Szerintetek?

dec. 16. 17:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ez azt jelenti hogy ha kicsit piázik bárki megtudja fújni? De ő amúgy totál nem ezt állítja magáról. 4 barátja volt egész életében. 33 éves

Mondtam neki hogy ez azért kicsit sok volt. Megbeszéltük de bennem van a kis tüske. Érdemes foglalkozni a lánnyal vagy hagyjam a picsába. Most megyünk a családjához karácsonyra. És én is elhívtam a családomhoz. 30/f

dec. 16. 17:43
 2/13 A kérdező kommentje:
Megvette nekem a karácsonyi ajándékokat főzött nekem. Jön mindig amúgy imád.
dec. 16. 17:45
 3/13 A kérdező kommentje:
Vagy lehet hogy csak túl reagálom. Amúgy egy szemre való bögyös szép nő. Csak nagyon nehezen bízok meg benne az az igazság. Már előre rettegek a szilvesztertől.
dec. 16. 17:47
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen szabadulok a gondolattól mi lett volna ha én nem vagyok és ő egyedül elvan a fiúval...
dec. 16. 17:49
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez akkor is húzós hogy hagyja magát fogdosni. Szerintem jogosan zavar.
dec. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
A derék az nem intim terület, ne legyen már barátságtalan miattad másokkal. Gondolom nem akar egy savanyú lúzernek tűnni előtted se, mások előtt se, had legyen már nő, ettől még nem fogja engedni hogy intim részen fogdozzák.
dec. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6os majd ha a te párodat simogatják előtted, reméljük, akkor is ilyen laza leszel.
dec. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Én nő vagyok pl fotókon beálláskor van hogy megfogják a derekam de nem fogom pofonvágni az illetőt aki tök kulturáltan hozzámér, ha simogat az más lenne. Ezt azok úgyse értik akik mindenkivel lefekszenek és mindenkire ráizgulnak már egy sima barátságos érintéstől. A párom féltékeny néha de nem az érintés miatt hanem amiatt ha akár ránézek valakire, de akkor viszont ha nem beszélgetek senkivel akkor meg nekiállna antiszocnak nézni. Én így oldom meg kicsit féltékeny de próbálok a normalitás keretein belül mozogni.
dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem gáz a viselkedése.
dec. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

De miért mentek csöcskidobós szettben el?

Már el se kellene menni ha nem tud normálisan felöltözni.

dec. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!