Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedek egy lánnyal már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy lánnyal már pár hónapja. Mikor ketten vagyunk minden csodálatos . De mikor elhív bulizni azt veszem észre hogy csöcskidobós szettben a tekinteteket keresi férfi tekinteteket. Kérdeztem hogy jól látom e nyilván azt mondta nem így van???

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy céges buli amire elhívtam és kicsit eltűntem. Láttam hogy egy másik férfival kezd beszélgetni semmi baj. De mikor el kezdte simogatni meg meg megfogni a derekát kicsit pipa lettem. Az fáj hogy simán hagyta magát. Jó mondjuk nem voltunk szomjúság. De hagyta . Másnap felhívott hogy bocsánatot kérjen. És hogy soha többé nem fordul elő és hogy szeret. Szerintetek?

dec. 16. 17:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Négy barátja volt egész életében, ami neked már soknak számít? Főleg 33 évesen? 😅


Remélem neked sem volt életedben több barátnőd négynél.

dec. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz :"D

főleg úgy ,hogy egy céges bulin :D

Én biztos kinevettelek volna ,ha a kollégád ként ezt látom.

dec. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én inkább sajnáltam volna
dec. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!