Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy néz ki hogy holnap lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy néz ki hogy holnap lesz az első csók. És félek hogy elrontom. Szóval hogy kell?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Keress rá a neten.
2010. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
énse smároltam még de 1ik lánybarátom leírta nekem röviden h kicsit megfogod ott hátul a tarkóját de lazán h tudja forgatni a fejét átdugod a nyelved aztán olyan mint a fogócska:D de ha sokat agyalsz rajta elfogod cseszni de könnyű azt mondani h ne izgulj de azér próbáld meg
2010. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
fogyóóócska xdddddd ez tetszett ez jön magátol xd nem fogocska és nem muszály az elsö csok hogynyelves legyen...xd ne parázz olyan mint a fogmosás xd
2010. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen már ez, hogy előre megtervezitek, mikor lesz az első csók... Spontán kellene történnie, amikor úgy érzitek mindketten, hogy ez amegfelelő pillanat. De hogy így megtervezitek, hogy na, akkor holnap smárolunk... Ez enyhén szólva gáz.
2010. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem egyszer azt mondta az egyik barátom, hogy valaki vagy jól csókol, vagy nagyon jól:) úgyhogy nem tudod elrontani, csak hagyd, hogy a másik fél "vezessen"
2010. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj... reméltem, hogy nem kell megint leírnom, de sajnos egyik eddigi hozzászóló sem írta le az igazi csók mikéntjét. A lényeg, hogy már az elején is legyél érzéki: ne dugd le egyből a nyelved a torkán. 1-2 szájra puszi, aztán kicsit megnyalod hozzá a száját is, majd be is hatolhatsz. A nyelvtechnika pedig nem a legelterjedtebb körbe-körbe... annak semmi értelme, még csak nem is jó (sajnos volt "szerencsém" úgy csókoló fiúhoz). A nyelveddel keresd az ő nyelvét, és "dörzsöld hozzá". Kb úgy tudnám leírni, hogy ölelkeztek a nyelvetekkel. Közben pedig ki-be mozog a nyelved (tehát semmiképpen sem körbe-körbe). Arra figyelj, hogy ne hatolj túl mélyre se, az kellemetlen tud lenni. Ha van még kérdésed szívesen válaszolok.

21/L

2010. okt. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jézusom, ti tervezitek a csókot?? hova fajul a világ...:S
2010. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 20:18 - Na hallod még így megfogalmazva se olvastam még arról hogy hogy "kell" csókolózni!! Ha én lennék a kérdező helyében és ez alapján akarnék először csókolózni, olyan lenne mintha a suliban mondanék fel egy verset, tehát mindig azon járna az agyam hogy most mi is jön? Mit is olvastam?? Szal szerintem hülyeség így megfogalmazni valamit ami úgyis jön ösztönösen, ha odakerül az ember. Főleg akkor nem kell gondolkodni meg parázni, ha az illető akivel először csókolózik az ember, már tapasztalt, mert az tud irányítani!


Kérdező: Nyugi, jönni fog magától a dolog, nem kell előtte semmilyen szabályt, meg mások szokását "bemagolni"! Mindenki átesik ezen egyszer és persze elnézhető a bénázás. Van akit még jó pár száz csókolózása után is tanítanom kellett, mert nem jött be a technikája!

24/L

2010. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Am NINCS eltervezve csak holnap leszünk úgy együtt:)
2010. okt. 21. 20:56
 10/11 A kérdező kommentje:
és köszi a válaszokat:)
2010. okt. 21. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!