Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre többször kapom azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre többször kapom azt a választ, hogy semmi közöm hozzá. Jogos ha aggaszt?

Figyelt kérdés

Párommal 5 éve vagyunk együtt, tini szerelemmel kezdődött, és hát együtt nőttünk fel. Most 20 évesek vagyunk. Egy iskolába jártunk, de elváltak útjaink. Ő egyetemen, én dolgozom. Még külön élünk, és messze egymástól. Hetente-kéthetente találkozunk hétvégente. Kicsit nehéz, de mondhatni könnyen vesszük ezeket az akadályokat.


Utóbbi 1 hónapban picit furcsák a dolgok. Megkaptam többször azt, hogy mi közöm van hozzá. Nem nagy dolgokról van szó egyébként. Pl miért kezdte el borotválni magát. Abszolút nem rosszindulatból kérdezem (és ezt el is mondtam neki), de az lett a válasz, hogy mi közöm hozzá és hogy ő se kérdezi, hogy én épp miért vagy miért nem borotválkoztam. Nagyon megbántott ezzel. Egyrészt egy olyan érzésem lett, hogy valami nem oké (abszolút nem volt ilyen), illetve felmerült bennem az a kérdés is, hogy esetleg zavarja, hogy naturálisabb vagyok. (Ami soha nem zavarta.)

Beszélgettünk egy tavalyi eseményről és nem emlékeztem, hogy hol volt akkor, ezért megkérdeztem. Majd a válaszát annyival zártam le, hogy "jajj. Tényleg. Nem is emlékeztem már." Erre megint az volt a válasz, hogy már ne is haragudjak, de mi közöm hozzá.


Abszolút nem gondolok megcsalásra. Tudom, hogy szeret. Stabil a kapcsolatunk (legalábbis annak érzem), csak ezek annyira nem megszokottak tőle. Olyan furán érint. És amikor meghallom a szájából, hogy semmi közöm hozzá olyan érzésem van, mintha egy kést forgatnának bennem. 5 éve együtt vagyunk, nem gondolom, hogy szóba jöhetne az, hogy "semmi közöm hozzá" ilyen kontextusokban. Olyan érzés, mintha ez az 5 év az ég világon semmit nem jelentene, és nem lehetne nyiltan beszélni dolgokról, vagy mintha azt akarná ezzel elérni, hogy tudjam hogy hol a helyem. Pedig rohadtul nem ilyen.

Nyilván, nincs közöm a családi vitákhoz, nincs közöm ahhoz, hogy mire költi a pénzét stb. De ilyen dolgoknál nem hiszem, hogy ez a válasz helyes lenne. Próbáltam már ezt jelezni felé, de összeveszés lett belőle, ami nálunk ritkán van.


Mi tévő lehetnék? Vagy mi lehet ez a jelenség? Nyilván ez miatt nem fogunk szakítani, ugyan úgy szeretem, csak egy kérdőjel bennem.



dec. 19. 23:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
5%

Itt senki sem veszi észre, hogy a kérdező egy TAVALYI eseményt hozott fel és kérdezte, hogy hol volt a másik? Nem kis cseszegetés, kicsit kevesebb ellenőrzés kellene neki, nem a főnöke vagy és nem kellene számonkérned tavalyi dolgokról. Pláne, ha nem is biztos benne, hogy tudja, hiszen minek emlékezne? Tőlem kérdeznék hogy hol voltam egy hónapja x eseménykor, fogalmam sem lenne, hacsak nem jelentőségteljes valamiért. Te meg azután is firtattál egy tavalyi dolgot, hogy nem reagált érdemben. Bárhol lehetett, nem minden tartozik rád. Szerintem is semmi közöd minden aprósághoz, semmilyen privát szférát nem hagysz neki. Nekem az ugrik be, hogy az anyjaként viselkedsz, ő meg mint egy kamasz rázna le, had legyen már egyedül. Szerencsétlen had borotválkozzon ott ahol akar, akkor, amikor akar elszámoltatás nélkül. Képzeld már el fordítva, hogy te mondjuk kifested a szemed, és számonkérne miért tetted.. nem kell minden apró dolgát megosztania veled, és ha nem akarja nem kellene számonkérned, kikérdezned, beszámoltatnod(és ezt elvárni, hogy feleljen). Az ember változik idővel, most valamiért ez jön be neki, nem kell egyből megosztania, had legyen személyes, privát tere. Egyébként tuti zavarja a "naturális" állapot.


Ha nem akarod, hogy nélküled változzon, lépj be a baráti körébe, egyetemi bulikon vegyél részt, és te is vond be őt az életedbe.

dec. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Utolsó...mint egy kamasz, rázna le, hadd legyen már egyedül.

Bakker, így is kéthetente találkoznak😂

Ez nem kapcsolat. Legyen egyedül, de akkor szakítani kell.

dec. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
33%
Tényleg valaki kidobná a férjét csuklobol, mert egyszer nem megfelelo hangnemben válaszolt? :D ez aztan a szeretetteljes, stabil kapcsolat. Kérdező, lehet, epp rossz passzban volt. Amit te elrontottal, hogy nem szabtal rögtön hatart, hogy igy veled nem beszélhet. Ha maskor ilyen előfordul, rogton ki kell szabni, hogy nezd cicuka, megertem, hogy rossz kedvu/stresszes/stbstb vagy, de ha megegyszer igy beszélsz velem akkor ez es ez lesz (nem, nem szakitassal fenyegetozes). Es legközelebb be is tartod. Ebből szoktak érteni az emberek.
dec. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
36%
Az egyetemen valószínűleg beújított valakit.
dec. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
83%
100%, hogy baromira elege van belőled, kiszeretett belőled és megcsal(t). Nem vagy vele a nap 24 órájában úgyhogy ne írd, hogy nem, mert de hűtlen hozzád és nem szeret.
dec. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is félrejár, de még hogyha nem is nagyon szeretne csak nincs rá alany.
dec. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Szerintem csak idegesíted.
dec. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
88%

"Utóbbi 1 hónapban picit furcsák a dolgok. Megkaptam többször azt, hogy mi közöm van hozzá."


Ha eddig soha nem zavarta bármit is kérdeztél tőle akkor több mint valószínű, hogy harmadik személy van az életében. Aki furkálja, hogy ne hagyja magát neked, befolyásolja mint egy barát, vagy egy lány akivel hűtlen hozzád.

Nem biztos, hogy testiség szintjén, simán lehet az érzelmi szálon.

A lényeg, hogy csalfa, vagy befolyásolja az egyetemi élet és nem fog visszatérni az eredeti formájába hiszen nem szerekmes csak kötődik hozzád.

Viszont ez nem fog sokáig tartani, szakítani fog veled lassan de biztosan...

dec. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Azért mert 2x azt mondta hogy mi közöm hozzá, még szerintem abszolút nem jelenti azt, hogy megcsal. Azt, hogy nem bántalmaz azért írtam, mivel az első válaszoló leírta, hogy verbálisan bántalmaz. Erre volt az válasz. Az 5 év kapcsolatban, ha hiszitek, ha nem nagyon sokmindent megtapasztaltam/tunk. Rám sem kell néznie és tudom, ha valami gondja lenne velem. De szerencsére rajongásig szeret, ahogy én is őt. És nem. Nem beszélem be magamnak.

Igen, külön élünk, mivel nem engedhetjük meg magunknak, hogy összeköltözzünk, mert mint mondtam, még tanul. Talán az egyetemi koliba kéne beköltözzek, hogy többet lehessünk együtt? :D Egyébként meg 300 km van közöttünk. Eddig nem volt probléma a találkozás, mivel egy iskolába jártunk.

13. Köszönöm szépen a választ. Igazából hasonló válaszokat vártam, nem olyanokat, akik a kapcsolatunk egy hangyányi részletéből megállapítják, hogy megcsal, nem szeret, utál, soha nem is szeretett, elvakult vagyok, bántalmaz, én meg mániákus ellenőrző vagyok.

dec. 20. 09:04
 20/29 anonim ***** válasza:
25%
2x mondta, hogy mi közöd hozzá csak és azért kérdést írtál ki? Ez most komoly?
dec. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!