Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viseli meg a nőt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viseli meg a nőt ha miután probáltad többször elhívni randira és bizonytalan választ adott, te meg nem közelítesz feléje ugyanúgy?

Figyelt kérdés
Kolléganőmet probáltam többször elhívni randira, találkára munkahelyen kívül. Tavaly lett vége a hosszutávú kapcsolatának. Tudtára adtam még az elején, hogy kapcsolatba lennék vele de ő azt mondta, hogy nem akar sietni, ennek ellenére megismerne. Egyik barátjával egy ideje napi szinten beszélget. Ez mind ok de ha tudja a szándékom és nem szeretne többet akkor miért bántja ha csak kollégaként kezelem?

2019. máj. 13. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Mert ez pszichológia 10- bőp 8 ember így működik... A nők meg főként 😁
2019. máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Mert azt gondolja, hogy te bármikor ugrasz, ha ő füttyent, és csalódott, hogy mégsem.
2019. máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2.-nál a pont!


Nekem is volt ilyen, többször elhívtam, és mindig lekoptatott, aztán meglátott egy másik nővel, akkor meg kedveskedett, mikor elmondtam, hogy boldog vagyok a másikkal, akkor meg én lettem a féreg! LOL!!!

2019. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És miért foglalkozol vele? Szrd le. Tudtára adtad, nem reagált. Ezentúl nem érdekelne. Emelt fővel el kell tudni viselni az elutasítást is, sőt, annál jobban zavarja másikat ha látja, hogy azért nem tört benned össze egy világot. Én a helyedben ugyanezt ajánlanám neki is. Emelt fővel viselje a helyzetet amit teremtett. Nem kell haragudni egymásra csak tudomásul venni a helyzetet..
2019. máj. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!