Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit lehet válaszolni?

Figyelt kérdés

Ha ilyet kérdez barátnőm hajnalban felkeltve hogy nem tudom mi tart még itt, hogy még nem pakoltam össze.


Nagyon szeretlek ugye tudod?


Persze ezt nem egymás után..


Most nem vagyunk jól a kapcsolatunkban de próbáljuk megmenteni.


dec. 20. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Én erre ezt válaszolnám: "Hagyjál aludni."
dec. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"majd megbeszéljük holnap" ha viszont éjszaka közepén ezért nem tud aludni és felkelt... hát bocs, de nagy tétet nem mernék rakni a kapcsolatotok jövőjére nézve. Elég keményen érlelődik benne a gondolat hogy lezárja a storyt.
dec. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem így a közepébe, általában azzal kelt hogy rosszat álmodott azt h szakítottunk és ebből jutunk el..
dec. 20. 23:56
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerinted az teljesen normális, hogy minden nap rémálmokra kel, és ennyire retteg a szakítástól? Miközben az egész ország kettőtökön röhög, ti vagytok a xar kapcsolat szinonimája.

Erre ahelyett, hogy kilépnétek ebből a xartengerből, mindketten betegesen rettegtek az egyedülálló élettől.


Lehet, hogy azt mondja, hogy szeret. De ezt nem azért mondja, mert tényleg szeret, hanem mert ez az egyetlen érve a szakítás ellen. A viselkedése teljesen egyértelművé teszi, hogy nem szeret. Ahogy te se szereted őt. Ettől persze még hazudhatjátok egymás szemébe, mert mégis csak jobban hangzik, mint az igazság, hogy mindketten lúzerek vagytok, aki nem fog kelleni senki másnak.

dec. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Aki szeret az nem ébreszt fel az álmodból. Ez itt kezdődik.
dec. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül nem az exem a barátnőd? :D ugyan ez volt egy ideg roncs lettem az alvás megvonás tól.
dec. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Örülj neki hogy a batátnőd mellett alszol.
dec. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!