Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a szex tart össze?

Figyelt kérdés

24 évesek vagyunk, 2 éve vagyunk együtt, kb 1.5 éve együtt is élünk.


A párkapcsolatunk nem működik jol, sok mindenről másképpen gondolkodunk, mashogy latunk.

Az egyetlen ami hibátlan az a szex.

Mind a mennyiség,mind a minőség tökéletes, o az első férfi akivel elvezem a szexet, aki tudja mit kell nyujtani, figyel rám is, és én is nagyon szeretek neki mindent megadni.



Meddig mehet egy kapcsolat ugy, hogy csak a szex működik?


dec. 22. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Míg a szex se működik.
dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Addig, amig vagy egy olyan ember nem lep a szinre, aki miatt valamelyik fel lep, vagy az igeny nem lesz erosebb masra is. En fiatal nokent tartosan benne tudtam volna lenni ilyenben nagyon szivesen, mert gyereket nem akartam, de csak ugy, ha sok programot baratokkal, hobbykat egyedul uzhettem volna emellett. Nagyon fontos a jo szex, de akkor egy lazabb szovetsegben volna ez csak jo.
dec. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor inkább már egy intenzívebb szexkapcsolatnak felel meg. Az nem párkapcsolat, ahol teljesen ellentétes gondolkodású ember van egymás mellett, és csak a szex az összekötő kapocs.
dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak gyereket ne csináljatok légyszi, nem hiányzik, hogy mégtöbb gyerek lásson rossz szülői példát.
dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az már jó, ha a szex működik. Fontos építőeleme a kapcsolatnak. Párod is látja a problémákat? Csapatként biztosan ki tudtok belőle hozni valami jót, de ehhez mindkettőtöknek eltökéltnek kell lennie.


Az nem baj, ha nem értetek mindenben egyet. Mi sem értünk a férjemmel, sokszor tök máshogy gondolkozunk. Azt kell tudnotok magatokról, hogy a felmerült témát között mi az, amivel tudtok élni és mi az, amivel nem. Például ha gyerekkérdésben nem értetek egyet, akkor az egyértelműen egy olyan dolog, ami miatt nem fog működni a kapcsolat. Ha abban nem értetek egyet, hogy hetente hányszor legyen főtt kaja és ki főzzön, az egy olyan dolog, amiben lehet kompromisszumot kötni. Át kell rágni ezeket a témákat és megvizsgálni, hogy hány olyan dolog van, amiben nem vagytok képesek kompromisszumra. Ezekről a témákról át kell gondolni, hogy tudtok-e élni vele. Ha igen, akkor el kell fogadni, hogy jelen van a kapcsolatotokban ez az eltérés, de ez nem azt jelenti, hogy szét kell menni miatta. Csak tudni kell, hogy abban a témában soha nem lesz egyetértés, ami normális, hisz két külön ember vagyok, különböző múlttal, értékrenddel és személyiséggel.

dec. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor is össze fogtok még járni, mikor már mással lesztek.


A barátod szerint is csak a szex működik jól?

dec. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!