Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most már nem csak randizunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már nem csak randizunk hanem együtt vagyunk, de a szex még nem jött össze?

Figyelt kérdés

Szóval együtt vagyok egy lánnyal, szeretem és amennyire csak tudom ő is szeret és boldog is velem. Ezt látom is rajta. DE a szex része nem akar működni a dolognak. Először csak ilyen játszadozás volt, semmi intimitás, csók ilyesmi, volt amikor erre is simán felállt, de mivel tudat alatt tudom hogy ez semmi, így nem igazán állt fel erre (ezt is zokon vette akkorű) aztán a héten, már ennél messzebb mentünk, akkor jó volt, igazából egy órán keresztül olyan merevedésem volt mint a ház, de nem lett belőle szex csak "egyéb". Tegnap viszont nem jött ugyanez, szex lett volna, de leblokkoltam amikor a gumiért nyúltam, egyszerűen elszállt az ihlet. Ma meg ezek miatt, hogy van hogy ez nálam előfordul mert stresszelek ezen, ott tartunk, hogy folytassuk e. Talán innen már visszaléptünk, de ha mégegyszer előfordulna tuti vége lenne:(


Ti hogy tudtátok elengedni magatokat ? Akinek ez nehezebben megy?


31 F


2021. szept. 12. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem a kommunikáció nagyon fontos beszélj vele őszintén
2021. szept. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én lány vagyok, de ha a barátnőd helyében lennék és tényleg kedvelnélek akkor megérteném. Ezt beszéld meg vele, nehogy azt higyje vele van bajod, mert azért az első szex a csajoknak is stresszes tud lenni, pláne ilyen előzményekkel.
2021. szept. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem ismerjük a párod , lehet még nem akarja , de az is lehet hogy fekvő rendőr típus fap*na
2021. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

" igazából egy órán keresztül olyan merevedésem volt mint a ház, de nem lett belőle szex csak "egyéb"


Bocs, de ebből miért nem lett szex????

2021. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 jót ír

Téged sem ismerünk ,lehet valamit rosszul csinàlsz 😁

2021. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A gumival van bajod.
2021. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!