Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Milyen embernek lehet nevezni azt, aki ugy vesz valamit a masiknak “ajandek” cimszoval, ami amugy a masiknak egyaltalan nem is tetszik, hangoztatta is hogy nem ezt szeretne es megis azt veszi meg, mert neki az tetszik. Majd egy veszekedesnel azt mondja a masiknak, hogy ez ugy sem a tied, neked nincs semmid. Igazabol a volegenyemrol van szo es egy agyrol meg agynemuhuzatrol. “Egyutt” valasztottuk ki oket, nyilvan ami nekem tetszett az mind le lett pontotva es azt vette meg, ami CSAK neki tetszet (nekem ajandekba :D). Most en vagyok a halatlan, holott a folyamatosan hangoztatja, hogy a lakasba minden az ove es ha en innen elmegyek semmit nem vihetek magammal. Erre kapok egy ajandekot, ami nekem nem is tetszett es nyilvan nem az enyem, mivel maganak vette😂

dec. 22. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele? De komolyan!
dec. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kitana. ***** válasza:
100%
Főnyeremény, minél előbb házasodjatok meg és legyél terhes, mielőtt valaki elhappolja előled ezt a csodás férfit. Mivel gondolom lelépni nem opció.
dec. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Es hozzamesz?
dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2. Valaszolo: sajnos nagyon sokszor probaltam elmenni, de eroszakkal visszatartott.
dec. 22. 21:45
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem megyek hozza
dec. 22. 21:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Helyesen döntöttél, ha nem mész hozzá. Kár lett volna elszúrni az életedet.
dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

#4

Ha tényleg el akartál volna menni, akkor megteszed.

De te ezek szerint a túsza vagy és nem a barátnője.

dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A hülye szokásairól még csak csak le tudnád szoktatni, de ez a minden az övé, neked semmid sincs hozzáállás arra utal, hogy egy uralkodó, önző fasz. Ez fog majd egy váláskor mindenedet elvenni, majd kisemmizve 2 gyerekkel kibaszni az utcára télen a -10ben, hogy menj amerre látsz.

Véleményem szerint minél hamarabb keress valakit aki segit neked, ahova menni tudsz onnan. Albérlet, barátok, család, bármi de ebből a kapcsolatból hidd el semmi jó nem fog történni hosszú távon.


Amúgy meg örülj, hogy kaptál ajándékot. Fszfej faterom vagy 20 éve adott anyámnak egy diszesen becsomagolt nagy dobozt. Egy flex volt benne, kellett a műhelybe...

dec. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha erőszakkal visszatart, akkor legközelebb mikor nyilvános helyen vagytok ágyneműnézegetés helyett kérj meg valakit hogy hívja ki neked a rendőrséget. Ha nem tart vissza erőszakkal, akkor hagyd el. Ha nem hagyod el akkor tűrd csendben.
dec. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

Erőszakkal viszatartott? 😁😁😁

Persze. Ejjel nappal fogja a kezed. Nem jártok dolgozni, sem ő sem te, senkivel nem találkoztok stb.

Azért vagy ott ezzel a f@sszal mert ott akarsz lenni. Ez van. Így pedig ha ez kell ezt kapod.

dec. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!