Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek en reagalom tul???

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek en reagalom tul???

Figyelt kérdés

Egyutt vagyok valakivel par honapja. Lesz egy "ceges" programja, amire elozetesen egyszer elhivott, de akkor meg nem volt konkret datum. Mondtam neki nekem mikor nem jo, mikor nem. Pont akkor lesz a program veletlenul, amikor nekem nem jo. Mondtam is, hogy koszi, hogy akkorra szervezted. Kicsit ugy ereztem direkt.Elhivott nehany ismerost, akik kulsosek ugyanugy. Anyukajat is.

Vegulis tudnek csatlakozni a programhoz, de mar nem mehetek. Mindenfele hulye kifogas miatt.Mert hogy ceges a program es en sem hivom el ceges programra. A kulsosoknek allitolag van kozuk a ceghez, de amugy nem sok, annyi kb nekem is. Anyukajat meg hat elhivta, mondvan ugyse jon. Szoval en ne menjek...

Kiakadtam. Nem kicsit. Szerinte tulreagalom. Hisztis vagyok. Ugy erzem a kollagai elott amugy is titkolja a kapcsolatunkat valamiert... szoval nem ertem.

Egy szakteruleten dolgozunk, ahol sok rendezveny van, de egyre se hiv el soha. Mas kollegak hivnak, ezt is szova tettem, de ott is magyarazkodas volt.

Most komolyan en vagyok a hulye hisztis picsa? Vagy ez igy tenyleg nem ok lassan fel ev tavlatabol.

Nyilvan ha teljesen zartkoru ceges a buli, az mas...de ez nem az. Egy laza program.


dec. 1. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem akarja, hogy ott legyél.

Ne menj oda, ahova nem hívtak.

dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nyilvan nem fogok ezek utan, de hogy meg en reagalom tul es en vagyok a hisztis, na az nem tetszik.

Akkor mondja meg kerek perec, hogy nem akarja hogy menjek...utalom amikor hulyenek neznek.

dec. 1. 23:00
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Hát ne haragudj, de már fogalmazásod, sőt a kérdés maga három kérdőjellel is hisztis... bizalmatlan, kötekedő az egész.

Leírsz dolgokat, hogy biztos direkt csinálja. de nekünk semmi okunk ezt elhinni, csak a te szabad áll itt, nincsenek érvek.


Szerintem ha ennyire nem bízol benne, és szerinted ő nem akar veled lenni, akkor ne hisztériázz, hanem szakíts vele. Nem muszáj vele lenni. Szerintem amúgy már idegesíted, csak esetleg lusta szakítani, vagy azért a testi dolgok miatt még tartogat...


Most komolyan te jól érzed magad így? Tényleg az a fontos, hogy szerintünk hisztis vagy e? Az írásod alapján számtalanszor visszatér ez a téma, és nem juttok dűlőre és elég kellemetlenül bántok egymással.

dec. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Arra nem gondoltál, hogy a pasid azt akarta, hogy azon a napon legyen, amikor neked jó, de a többségnek másik nap volt jó, és azért lett úgy? Aztán gondolom fix létszámos esemény, azért nem tudtál mégse menni. Ez a hiszti, hogy biztosan direkt azért szervezte úgy, hogy ne tudj menni. De aztán mégis mennél... Mi a franc? De most komolyan.
dec. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, de ha úgy érzed, hogy direkt csinálja akkor hagyd ott.
dec. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Te reagálod túl. Nem hiszem, hogy szégyellbe a kollégái előtt, mert akkor eredetileg se hívott volna.
dec. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!