Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a párotok mástól kapott pólókban alszik?

Figyelt kérdés
Van 2-3 pólóm, amit srác haverom adott évekkel ezelőtt mert neki már nem kellett, és a mai napig fel szoktam venni őket alváshoz, nem azért mert sokat jelentene hanem mert nagyok és kényelmesek, és nem tudom, páromat ez zavarhatja-e/zavarná-e

dec. 23. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Nem lenne egyszerűbb vásárolni egy sajátot? Egy olcsóbb helyen párszáz Forintból kijön.
dec. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond, főleg ha haver
dec. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, miért zavarna?
dec. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Évekkel ezelőtt adta és még nem ment tönkre egy kicsit se?
dec. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Zavarni nem zavarna, de jobban szeretem, ha már valaki más pólójában alszik a barátnőm, akkor az enyémbe tegye. :D
dec. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Eszembe sem jutna
dec. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

"nem tudom, páromat ez zavarhatja-e/zavarná-e"

Vedd fel a cuccot, teljesen természetes, hogy megszokott, kényelmesben akarsz aludni.

Ne akarj megfelelni, és ne stresszelj előre. Majd ha valakinek nem tetszik, szól vagy rákérdez. Nem központi kérdés.

dec. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak haverok, akkor semmi baj nem lehetne. Ha mégis problémázik, akkor vele van baj és el kell vele beszélgetni. De még azt sem feltétlenül tartom gondnak, ha extől lenne. Napi használati tárgy és nem gyűrű az ujjon. Nekem például van bögrém exemtől, iszok belőle, és semmi gond nincs ezzel. Ha párom kérdezné a történetét, konkrétan tudnám az időt és a helyet. Nem zavarná egyáltalán.


35/F

dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem, ha a párod nem féltékeny, akkor nem zavarja. De ha mégis, akkor mondhatod neki, hogy azért alszol benne, mert az illető srác egy nagydarab, szőrös csávó, és a pólókban olyan, mintha egy majom lennél.
dec. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem, igaz rég elmúltam 12 éves, és több IQ-m van, mint 4.
dec. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!