Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok szerelemes. Így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelemes. Így nem kéne összejönnöm egy lánnyal?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
De nem ám.
2010. okt. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem kizáró ok. sokszor a szerelem nem csak úgy magától jön... én már szerettem bele később emberbe.

Ha amúgy kedveled a lányt és szeretnél vele lenni, akkor gyertek össze.

2010. okt. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én összemennék vele! :D


Komolyra fordítva a szót, engem kimondottan zavarna, és tehernek érezném, ha olyannal lennék együtt, aki iránt nem érzek semmit. De egyénfüggő. És persze később is kialakulhat bármi. De nem nálam. Nálam, ha egyből nincs szikra nem is lesz. Pont ezért vannak problémáim. :(


21F

2010. okt. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem az hogy nem érzek semmit, csak nem vagyok szerelmes.
2010. okt. 21. 22:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Jöjj össze vele, aztán majd meglátod, mi lesz belőle. Így tanulhatsz belőle a legtöbbet.
2010. okt. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem baromi ritka az, amikor az emberek úgy jönnek össze, hogy szerelmesek egymásba. nálam általában az kell, hogy meglegyen a kölcsönös szimpátia, érezzek valami kis szikrát, érdekeljen, akarjak közel lenni hozzá. ha ezek megvannak, szerintem vágj bele.
2010. okt. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyere vele össze és majd meglátod,hogy hogyan is érzel.

Nálam az már szerelem,ha együtt vagyok vele folyamatosan pár napig és nem irritál a jelenléte.

Az elején meg úgy sincs szerelem,max kívánod a testét.Csomó csajom volt már,de 30 év alatt 1x voltam szerelmes.

2010. okt. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!