Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kéne összejönnöm egy 11...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kéne összejönnöm egy 11 évvel idősebb férfival. Jól gondolom, ugye?

Figyelt kérdés

Kb 3 éve ismerem, először csak egy játék kapcsán beszélgettünk, mostanában viszont kezdenek komolyabbra fordulni a dolgok...

Tisztában vagyok vele, hogy egy ideig a szexre kellettem neki (ami nincs nagyon ellenemre..), de úgy érzem, hogy nem kéne komoly kapcsolatot létesítenem egy 28 éves férfival.

Jól gondolom? Olyan fura lenne itthon is bemutatni.. Na meg pár év múlva gyerekeket akar majd.. Én meg ehhez még gyerek vagyok szinte...


Amúgy nagyon egy hullámhosszon vagyunk, egyedül ez a korkülönbség tart vissza engem (őt nem).


17/L


2011. júl. 10. 20:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És légyszi ne hurrogjatok le, hogy milyen r*banc vagyok (amúgy nem feküdtünk le), meg hogy naiv vagyok (ami egyáltalán nem igaz, nagyon jó emberismerő vagyok, sok udvarlóm van, egy pillanat alatt kiszúrom, hogy ki akar csak lefektetni)
2011. júl. 10. 20:46
 2/14 anonim ***** válasza:

Jól gondolod.

Figyelj! Ez nem működik, meg nem érdemes megaláznod magad. Ez nem szerelem, ő szórakozott veled, te meg asszisztáltál ehhez. Tanulj az esetből, és a saját érdekedben felejtsd el a pasit.

2011. júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jol gondolod igen, ha idõsebb lennél,akkor talàn màs is alakulhatna belõle.Most viszont nagyon fiatal vagy, élvezd az életet még.
2011. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16 voltam, amikor megismerkedtem a nálam 3 hónap híján 11 évvel idősebb párommal. 17, amikor összejöttünk. Hat éve vagyunk együtt, idén eljegyzés, 1-2 év múlva tervezzük az esküvőt. Bár a mi kapcsolatunk nem a szexen alapszik, gyanítom, hogy a tiétek az ő részéről legalábbis nagy mértékben ezen alapulna. 10-11 év nem a világ, döntsd el te, ha jó emberismerő vagy, tudni fogod, hogy mit kell tenned.
2011. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond, de ne próbáld hitegetni azzal, hogy pár év múlva komolyabb irányt vesz a kapcsolatotok.


Különben miért ne jöhetnél vele össze? Legalább tapasztalatot szerzel a férfiak gondolkodásáról, így sokkal jobb nő leszel 28 évesen :D


Gondolom egyébként, hogy ha 28 évesen 17 évessel kezd, akkor még Ő sem szeretne gyereket egy jó ideig, hiszen nem hülye hogy ne tudja, hogy te erre még úgy sem állsz készen!


F/18

2011. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

20 évesen jöttem össze, egy akkor 31 éves pasival.

Most 25 vagyok, ő 36, megvolt az eljegyzés, és van egy 17 hónapos rosszcsontunk! :)


Igaz, hogy kb 1 évig kellett kitartóan közelednie, mert eleinte engem is nagyon riasztott a 11 év. De kitartó volt, és meglett az eredménye.

2011. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Beszélgettünk a családról is, ő szeretne gyereket pár éven belül...


Igazából a legjobban attól félek, hogy a szüleim mit szólnának hozzá. nem vagyok ilyen anyuci kiskedvence, de azért még is csak a szüleim, számít valamennyit a véleményük.

Na meg szerintem 28 éveshez képest kicsit gyerek is vagyok..

2011. júl. 10. 20:55
 8/14 A kérdező kommentje:
Muszáj vagyok gondolni a későbbiekre is (hogy ha összejövünk mi lesz pár év múlva), mert 1 hónapos kapcsolat miatt nem akarok bemutatni itthon..
2011. júl. 10. 20:56
 9/14 anonim ***** válasza:

ha érzelmi problémát nem okoz,miért ne érezhetnéd jól magad vele? mellette nyugodtan keresheted az igazit. butaság lenne azért "szakítani" mert fenntartásaid vannak. nem a kezed kérte meg. mond el neki h mit érzel,h lehettek együtt,de ne vegyétek egyelőre komolyan a dolgokat,majd alakul aminek alakulni kell. ő se öreg még,lehet h nagyon jól sikerül a dolog,és gyereke lehet 10 év mulva is-vagy még később.


én inkább vele foglalkoznék a helyedben,elnézve a mai fiúkat,siralmas a felhozatal,ha én lennék most 17, 25 alatt szóba se állnék pasival


33/N

2011. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen mondjuk egy korombelinél biztos jobb választás :)
2011. júl. 10. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!