Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

párom (28) és én (21) lassan 4 éve vagyunk együtt. eddig minden jó volt, utóbbi időben kezdtünk el többet veszekedni, de a végén mindig mindent megtudtunk beszélni szerencsére. májusban kiment Németbe dolgozni, én pedig felköltöztem Pestre. mindketten hűségesek vagyunk, napi szinten próbáljuk legalább videochat formájában behozni a beszélgetést esténként, havonta egy hétvégére találkozunk. az internetes beszélgetésnek “köszönhetően” nagyon sokszor van az, hogy félreértjük egymást, én sokszor komolyan veszem azt is, amit viccből mond:D de a végén megbeszéljük és mosolygunk egyet, hogy milyen buták tudunk lenni és feleslegesen vesztünk össze. minden jó, viszont sokszor azt érzem, hogy csak ígérget. előfordul, hogy valamin összeveszünk, aztán megbeszéljük, hogy legközelebb már nem lesz ilyen, majd ismét megtörténik. mintha nem tartaná be az ígéretét. tudom jól, hogy normális dolog a veszekedés, minden kapcsolatban van, illetve azt is nagyon jól tudom, hogy ha majd nem lesz ez távkapcsolat (kb olyan egy év még), akkor a veszekedéseknek a fele sem lenne meg, mint ami most van. viszont ott van az a dolog, hogy sokkal jobban tetszene nekem, ha vékonyabb lenne. nem is vékonyabb, mivel csak a hasa nagy, ha abból fogyna, jobban tetszene és a szexhez is nagyobb kedvem lenne. beszéltem is vele erről, óvatosan, egyet is értett velem, azt mondta, hogy őt is zavarja és igyekezni fog, hogy kisebb legyen a hasa. viszont ez már kb egy éve volt és azóta sem változott a hasa, már annyi mindent próbáltam, mikor együtt vagyunk. próbáltam, hogy elhívom sétálni, legyen mozgás, nem volt kedve. próbáltam, hogy menjünk biciklizni, ahhoz sem volt kedve. már mondtam neki azt is, hogy mérjük meg mindketten magunkat, kíváncsi vagyok, milyen a súlyunk, egyáltalán nem akart belemenni. már azt is mondtam neki, hogy mondja ő is, hogy szeretné, ha vadabb lennék az ágyban, akkor ebben segítene az, ha kisebb lenne a hasa. “változtatni fogok akkor”

azóta sem semmi

igaz, nem mindig, de előfordul, hogy mikor este beszélünk hivasban és hallom, hogy valamivel hangoskodik, majd mikor rákérdezek, hogy mi az, azt mondja chips vagy mogyoró vagy csoki, rá kólát iszik, hát így nem is fog fogyni, nem?:(

tegnap szintén összevesztünk, megint félreértettük egymást, majd miután sikerült megbeszélni, felhoztam, hogy és akkor új évtől már fogyókúrázni is fog, igaz? és kiakadt megint, hogy ez most hogy jött. hogy már sokszor felhoztam az elmúlt hónapokban is ezt. hogy akkor feszesítsek én is. amikor ezt anyukáknak elmondtam, ő erre azt mondta, hogy neki apukám 22 év után is azt mondja, hogy ugyanolyan vékony, mint amilyen volt, amikor megismerkedtek. pedig azóta szült is, és 20 kg-val több lett. én nem látok változást, bízok, várok, de nincs nagyon változás. mit tegyek?:( hogy legyek jobb barátnő? lehet nem szabadna a fogyással jönnöm, nekem sem esne jól, ha nekem mondaná, hogy fogyjak, de ugyanakkor ha valami zavar, arra van a kommunikáció szerintem :(



dec. 24. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze, ennyi. A kommunikáció is csúszik, félreértések alakulnak ki emiatt és még nyagatva is van a súlya miatt amire bólogat, de már csak azért, hogy hallgass el. Nem is értem, hogy miért erőltetitek ezt a távkapcsolatot...
dec. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

jó lenne ha fogyna mert neki is jobb lenne az élet minősége. az ágyán is nőne a teljesítménye.


ezt így mond meg neki, dagadt pasi voltam nem légből kapott infó 🎤

dec. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is találkoztok akkor mire strapáljátok magatokat. A havi 1 találkozás az pint semmi.
dec. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
51%
Egy múlékony tini párkapcsolatban még bocsánatos bűn a távkapcsolat, de komoly szándékú felnőttek között nincs helye. Az ember folyamatosan változik. Naponta új behatások, ingerek, élmények formálják a tudatát, gondolkodását, lelkivilágát. Két, egymástól távol élő ember más és más behatások, ingerek, élmények mentén fog formálódni. Márpedig ha más irányba változnak, az eltávolodást jelent. Hazudhatjátok magatoknak, hogy van valakitek, ám ez valójában csak meddő gatyázás. Csak időt loptok magatoktól, és az életben az elvesztegetett idő az egyetlen, ami pótolhatatlan.
dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!