Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor én most rossz ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dragonkalo kérdése:

Akkor én most rossz ember vagyok/leszek?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok.

Nagyon sok lány ismerősöm van/volt,de akiket kiszemeltem,és sokat dumáltam velük,de aztán mégse jöttem össze nagyon egyikkel sem,mert egy idő után valahogy meguntam a beszélgetést velük.Nem tudom,miért de meguntam.

Havercsajaim persze vannak,de őket meg nem unom,meg csak akiket kiszemeltem,hogy "jaja,vele járnék",azokat igen.

Ez így lesz majd az összes kapcsolatomban később?

Vagy,hogy tudnék ezen változtatni?



2013. nov. 21. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Ott lóg a tojáshéj a seggeden. Hajt a tatár?
2013. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Az esetek nagy többségében ahogy felnősz majd elmúlik..
2013. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyi én pont a te korosztályod vagyok csak lányban és pont ez a helyzet velem is. Ettől nem vagy rossz ember egyszerüen nem találtál még olyan lányt aki folyamatosan tud újat nyújtani.
2013. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#1 Miért lógna?
2013. nov. 21. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!