Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a párommal megbeszélni, hogy nálunk teljesen más ütemben zajlik a karácsony, mint náluk?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolatról van szó, de sikerült a párommal már most összevesznem a karacsony miatt. Két hete közösen megünnepeltük, most mindenki ki-ki a saját családjánál ünnelel, ő vidéken, én Budapesten.


Neki még élnek a nagyszülei, meg egyik dédszülője is, viszont elvileg elég toxikus a viszonya velük, inkább töltené az időt velem mint velük.


Nekem sajnos anyámon-apámon, bátyámon kívül senkim sincs. Ilyenkor anyám mindig rengeteget költ az ünnepre, süt-főz, elmegyünk a templomba, Diótörőre stb.


Ma a páromi kijelentette, hogy ilyen tempó mellett mi lehet sosem tudnánk együtt karácsonyozni, mert ez szimplán sok. Én meg nem így látom. Én mit meg nem adnék, ha felmehetnék a nagyszülőkhöz ebédre, vagy beugorhatnék a nagynénimhez. Sajnos mindenki halott, így én meg azt nem értem, hogy a párom miért panaszkodik, mikor rokonokkal kell találkoznia. Neki soknak tűnik, ami nálunk van, de azzal nem számol, hogy talán azért is csinálunk ennyi mindent, hogy meglegyen az ünnepi hangulat, meg időnk is van rá, hiszen nem kell sietnunk semmilyen rokonhoz.



dec. 25. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem, mi a sok neki? Anyukád, apukád, tesód?

Ha ez sok, szerintem még most hagyjátok egymást, amíg korai szakaszban vagytok.

dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Még csak friss kapcsolatban vagytok, de már nem értettek egyet. Ez így nem jó.
dec. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Menjen a busba. Mi a ferjemmel negy evig egyutt se voltunk, mert ket kulonbozo orszagbol szarmazunk, es harmadikban eltunk.

Karacsony nem lehet tenyezo.

dec. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet ezt én látom teljesen máshogy. Én megtapasztaltam, hogy nekünk nincsenek rokonaink. Így tényleg nem értem azokat, akik azért panaszkodnak, mert rokonok jönnek vagy mert meg kell őket látogatni.
dec. 25. 19:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi sok neki?

És mit is akar pár hónap után?

dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amúgy ezt teljesen érthetetlenül írtad le, azt vágod?

Senki nem érti, milyen "tempóról" beszélsz, meg kinek mi sok, és hogy jön ide az, hogy kinek élnek a nagyszülei...

dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az sok, hogy mi karacsonykor elmegyunk misere, tobbszor a vasarokba, illetve a Diotorore is. Neki ez sok. De mint mondtam, nalunk nincsenek ilyen kotelezo jopofizasok rokonok hijan. Igy van ra idonk. De szerintem csak irogykedik, hogy nem velem vam
dec. 25. 20:16
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon értem mi a probléma, mit kellene megbeszélni azon, hogy kinél hogy zajlik a karácsony? Látjátok hogy zajlik.

Azt kell megbeszélni, hogy a kettőtök közös karácsonya hogy legyen.

dec. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy nem kötelező szerűek ezek a programok és vagy jön vagy nem nem értem a hisztijét. Mi a párommal 4 éve külön karácsonyozunk. Neki nem tetszik ahogy mi ünneplünk, nekem nem tetszik ahogy ők ünnepelnek.
dec. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!