Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők, volt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, volt, hogy a kapcsolat elején hónapokig két férfival kavartatok?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 3 hónapig voltunk együtt, lebukott, hogy másik sráccal is találkozgatott néha a munkahelyén, meg lefeküdtek párszor. Az a legrosszabb, hogy nem is gondoltam róla. Ő meg azt mondta, hogy ezt több nő csinálja a kapcsolatok elején, mint gondolom. Aztán amikor biztosak a kapcsolatban, akkor dobják a szeretőt.
dec. 27. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen a kapcsolatfüggők ezt csinálják
dec. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ribizli kategóriában biztos ez a normális, de egy normális értékrendű nőnél ilyen nincs. Én kapcsolatban csak olyannal vagyok, akit szeretek és eszembe nem jutna más férfit/akat tartani mellette.
dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

És sosem. Lezártam mindig az előzőt, mielőtt nyitott lettem volna másra.

Ha épp két pasas volt kilátásban, eldöntöttem rövid idő alatt/napok/, hogy melyik vonz igazán, és azzal randiztam. A másikkal maradt a baráti/ismerősi nexus.

dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kitana. ***** válasza:
100%
Olyan volt, hogy egyszerre randiztam kettővel, de ez kb talán 2 találkozást jelentett, volt kb egy hét amikor mind a kettővel találkoztam és nem feküdtünk le azzal, akivel nem jöttem össze.
dec. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pasiként én is szenvedtem el hasonlót, szerintem nem korrekt mert fordított esetben én egy bunkó lennék.
dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, az egyik sracnak tudtam hogy van csaja, vele amugyis vagy csak ketszer talalkoztam, a masikkal meg mar az elejen megbeszeltuk, hogy nem akar egyikunk sem kapcsolatot, csak szex. Igazabol szegyellem es nem vagyok ra buszke, mert utobbival vegul csak kapcsolat lett belole (az elsot meg azelott pattintottam amugy hogy igy alakult volna), es igy visszagondolva is megcsalasnak erzem meg ugy is, hogy akkor meg az volt megbeszelve, hogy mindketten szabadok vagyunk.
dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy volt, hogy összejöttünk a lánnyal, együtt voltunk kb 1-2 hónapig, aztán hirtelen nem akart találkozni, én teljesen visszavonultam, nem hívtam, nem írtam neki.

Aztán kb 2 hét múlva felhívott, bűbájos volt, újra találkoztunk...

Minden folytatódott, mintha nem lett volna az a 2 hét eltűnés.

Soha nem mertem megkérdezni tőle hogy miért tűnt el, féltem a választól...

dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!