Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha új kapcsolatotok van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha új kapcsolatotok van szoktátok törölni a beszélgetéseket az exetekkel, vagy azokkal akikkel kavartatok ?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. ápr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen
2022. ápr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sose vettem még ilyesmire a fáradtságot. Semmit se szoktam törölni, szimplán nem nyitom meg többet ,később úgyis lejjebb kerül a listán így már eszembe se fog jutni megnyitni egy idő után.
2022. ápr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én minden nap törlöm a híváslistám, SMS-eimet, e-mail-jeimet,...mindent. Csak azokat mentem, amikben infó van, pl.: kapukód, számlaszám,...

Tanították.

2022. ápr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Laylah ***** válasza:
Nem. Minek?
2022. ápr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Uj kaocsolatokban en még az exet is képes vagyok bemutatni is. Minek törölgetnék?



Beteges féltékenyek mellett szoktam csak tiltásokat torléseket csinálni, meg kommunikacios kapcsolatokat is felfüggeszteni. Normalis emberek közt csak az töröl akinek titkolnivaloi vannak szerintem.

Akinek nincs az simán nyilt lapokkal játszik es őszinte tud lenni.

2022. ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A barátom gondolta tiszteletlenségnek vele szemben, hogy meghagytam az exekkel a beszélgetést. Pedig soha nem nyitom meg, soha nem is látom, mert már nagyon nagyon lent van a listában. Egyszerűen soha nem is jutott eszembe törölni, nem is gondoltam, hogy valaki szokta!😳
2022. ápr. 10. 07:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezek szerint akkor ő sem tartozik a normalisak köze. Önbizalomhiányos féltékenyre hajaz.

6.voltam

2022. ápr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok normális, én napi szinten mindent törlök. :D Pszihológiailag ez elvileg valamilyen görcsösség vagy kitekert elektronikus tisztaságmánia, mert igazából semmi rejtett dolgom nincs. Páromat is kitörlöm, ha nincs fontos beszélgetés. Márpedig nagyon szeretem és nincs titkos másik kapcsolatom. :D


34/F

2023. okt. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!