Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben voltál már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben voltál már?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogyan mondjam el neki. Nem vagyok jó az ilyenben és erőm sincs.


Ilyen változást kért és (tettem is ezert) mert igaza volt :


Akárhova hívom nem akar jönni, mèg ide 5percre se ki sétálni a vásárra,


Hívtak wellnesezni oda se, de velem se akart mikor en hívtam,


Akármit találok ki még ha itthon

is, társas kártya stb..majd később játszunk ( nem tortenik meg), vagy nincs kedve.


dec. 27. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Voltam már olyannal akivel kb ugyanazt csináltam mint a nagyimmal. Néha séta fagyizás, dunapart csodálata, rendezvények(amolyan városi lightos, mikor pl van vmi utcai zenei klasszik előadás, vagy népmüvészeti "bazár", tehát véletlen belebotlunk vmibe), otthon néztem vele a az autóversenyeket tájékozódtam schumacherről meg ezek, aztán belebotlottam egy olyan pasiba akivel dúl az adrenalin haverok mindenhol, bulik, kocsispartik, Citadella, szállodai teraszok, fejesugrás a tavakba, röhögés ugy hogy folyik a könnyed arcizomláz hasfájásig!, minden félmondatot is ért minden poént le tud reagálni, és csak fél nap alatt vele több élményem volt mint a párommal 1 év alatt...

Akkor jöttem rá arra jézus miben éltem én eddig? Barlangban?

dec. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Távolodik az illető tőled. Lelkileg. Tudatosan válik le rólad. Érzed, hogy valami nem stimmel, de annyira bezárt, hogy nem mond semmit neked. Én voltam régen ilyen valakivel, mert totálisan bezártam a lelkem és akarattal váltam le róla. Nem harmadik miatt. Hanem mert tudtam, hogy ez az egyetlen út, hogy túléljem az adott helyzetet és valahogy kikecmeregjek belőle. Nem fog semmit mondani neked az illető, csak egy napon lépni fog/ el fog hagyni.
dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem feltétlen távolodik. Tényleg vannak olyan embetek akik csak savanyuan tudnak élni màsképp nem. Ez nem szerelemfüggő hogy vkinek van, vagy vkivel van élet, más mellett meg siralomház.
dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
3 Ne akard már megmondani, hogy én mit hogy éltem meg. Neked nem volt gyerekszobád, hogy tud mit lehet, mit illik, mit szabad egy másik emberrel szemben?
dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Én akarom neked megmondani, mikor te irtad ezt?:


"Távolodik az illető tőled."

Erre irtam ez nem feltetlen igaz!


Gondolom szövegértelmezés se megy.

dec. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt akkor kellett volna, amikor kérte. Nem pedig sokkal később, mikor már meghaltak az érzelmek, és az egyetlen jó lépés a szakítás.

Akkor még akart javítani a kapcsolaton. Most már nem. Már a közelséged nem bírja hosszabban elviselni. Stresszként éli meg a közös programokat.

dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
5 Neked tuti nem.
dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen kapcsolatban a pasi és igen otthon ülős voltam mert napi 12 óra munka után 2 óra ingázással nem igen volt kedvem járkálni sehová. Ez van senki se erőltesse rá a másikra azt amit nem akar és akkor mindenki boldog lesz.
dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán semmilyen közös programot nem akar veled - nem kell pszichológus professzornak lenni, hogy kitalálja valaki az okát...
dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!