Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 22 vagyok és egy kollegam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 22 vagyok és egy kollegam már 1 éve hogy velem csalja a párját. Nemrég azt mondta hogy nem bírja tovább és ott hagyja, és hozzám költözik. Illetve közölte hogy minél hamarabb vegyem el feleségül. Most vajon mit akar mi lehet a valódi célja?

Figyelt kérdés
dec. 27. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Bármi legyen is az, de ez hatalmas red flag. Ne menj bele.
dec. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%

Pfff

Egyet jegyezz meg!

Nem nősülünk!!!

dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
A valódi célja ez, hallgasd meg 9 perc, de benne van minden. Legközelebb meg óvatosabb legyél, főleg az ilyen "nőkkel": [link]
dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Mit nem értesz? Megmondta: minél hamarabb el akar költözni a párjától. Jobb híján, hozzád.
dec. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%

"nem bírja tovább és ott hagyja, és hozzám költözik"


Hát ez nagyon gáz.

Ez a szokása, ráköltözik nőkre?

Ha te egyedül laksz 22 évesen, félig gyerekként, neki is kéne +10, nemtomhány évesen egy saját egzisztencia, nem??...

dec. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ha ha ha és mi garantálja hogy téged nem csal meg?
dec. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

“közölte hogy minél hamarabb vegyem el feleségül. ”


Ez a célja!

Mi nem érthető?

dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből nehéz kibogozni.

Viszont ha egyik oldalról tolják, másik oldalról húzzák, és még így is egy helyben van, akkor nem feltétlenül akar változtatni és csak hiteget.


Voltam már ilyen cipőben 2x is, csak én nő vagyok. Évekig etettek, egyik sem lépett ki a f.s kapcsolatából, hiába mondták, hogy így meg úgy szeretnek engem.


Aki lépni akar, lép.

dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak szeretők voltatok akkor elég meredek egyből összebútorozni, pláne egy házasságba belevágni.
dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj. Rád akar telepedni anyagilag mindenhog.
dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!