Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van párod, honnan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van párod, honnan lehet észrevenni azt,hogy csak fellángolást vagy valódi szerelmet érzel iránta? Esetemben már másfél éve van egy udvarlóm, de nehézkes vele az együttlét,és nem vagyok biztos benne,hogy egy életet le tudok vele/ mellette élni.

Figyelt kérdés

Állítólag már többen is észrevették az ismerőseink közül,hogy ő valóban szerelmes belém,de én csak olyan foghíjasan vagyok vele.

Sokszor úgy érzem,hogy a kémia sem működik megfelelően, mert z ágyban sem tud boldoggá tenni. Ettől függetlenül remek ember, szorgalmas,és ügyes is, de számomra egyre terhesebb ez a kapcsolat. Hogy közöljem tapintatosan,hogy nincs meg tűz?


2020. nov. 8. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű, ha szerelmes vagy azt nem kell megkérdezned.

Ha kérdezned kell akkor nem vagy szerelmes!


Legyél őszinte a lányal és mond el neki h mit érzel és mit nem érzel iránta. Hadd. E lopja a te és a saját idejét értelmetlen kapcsolatba vetett hittel.

2020. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2020. nov. 8. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor a srácal legyél őszinte.
2020. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sem a kémia sem a szex. Miért vagytok együtt? Már a második hónapban kellett volna szólj, hogy ez neked nem megy...te barátságnál többet nem érzel.
2020. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Onnan hogy a fellángolás mint érzés nem tart sokáig. Max 1 hónapig maradnak együtt ilyen esetben. Mert az az érzés amilyen hirtelen jön olyan hamar el is múlik. A szerelem meg nyilván lassabban bontakozik ki bár elvileg van szerelem első látásra de az inkább csak a külsőre értendő mivrl ilyenkor még nem ismered a masikat,viszont annyira tetszik hogy úgy érzed szerelmes vagy. A szerelem azt jelenti hogy el fogadod a masikat olyannak amilyen és szereted a hibáival együtt is, bármennyire is idegesít néha, de szereted, és bármit Meg tennél érte. Magad elé tudod helyezni.


De ez inkább már mélyebb érzéseket takar, amihez el kell telnie pár évnek.

2020. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1,5 év alatt azért csak nem fellángolásról van szó, bár lehet, hogy sosem szeretted. Egy csomó dolog javítható, a szex, és a kommunikáció is, de szerintem ő téged nem érdekel annyira, hogy energiát tegyél bele; az, hogy szereted meg evidenciának kellene lennie.

Megmondod neki ezt, hogy nem szereted, és nem vele képzeted a jövődet, ha nagyon meg akarod taposni, akkor hozzáteszed, hogy a szex is rossz.

2020. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

"Sokszor úgy érzem,hogy a kémia sem működik megfelelően, mert z ágyban sem tud boldoggá tenni." na itt a baj. Figyelj, mielőtt elkezdesz azon gondolkozni, hogy igazán szereted-e őt, beszélj vele a szexuális problémáitokról.

Nagyon sok könyvet lehet olvasni a témában, amik ismeretében garantált, hogy boldoggá tud tenni. Ajánlom, hogy válasszatok ki egy ilyen könyvet és közösen kövesséteg a benne lévő utasításokat. Ez izgalmas játék lenne és sokat tanulnátok belőle, illetve a gyönyör sem maradna el.

2020. nov. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Már próbáltunk hasonlót, azért is írtam ki ide a kérdést.

A többieknek van igazuk, nincs meg a kémia,és nem vagyok szerelmes bele.

Nekem a kapcsolat nem csak a szexről szól,de az is beletartozik.

Egyszerűen hiányzik a kémia, ami soha nem olt meg,csak álomvilágban ringattam magam.

2020. nov. 8. 19:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem éreznéd, ha eglenne az a bizonyos plusz. Ha valakit nagyon szeretsz, kedvelsz, annak a közelében akarsz lenni, sokszor gondolsz rá, ha ott van fizikailag hozzá akarsz sokszor érni, stb.
2020. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!