Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anett80 kérdése:

Volt már olyan pasitok, akinek a valódi célja a lakhatása megoldása volt a párkapcsolattal és nem a szerelem,a kapcsolat utáni vágy?

Figyelt kérdés

Három hónapos kapcsolatom ért tegnap véget. Kiderült, hogy az a férfi, akiről azt hittem, az igazi,a nagy szerelem,a nagy Ő, valójában olcsó szállást keres Budapesten, vidékről költözne fel. Mennyivel is könnyebb nőkkel ismerkedni, randizni, 2-3 hónapig udvarolni neki, aztán beköltözni a nő lakásába, kifizetni a rezsi felét és még ingyen p*nát is kap, a szex is megvan. Ez sokkal olcsóbb ugye, mint egy piaci albérlet a belvárosban, Budapest szívében, ahol én lakom, ott 160.000-től indulnak a kiadó albérletek, rezsi nélkül. A kurvák sem olcsók, ha fizetnie kellene érte. Nekem saját lakásom van, a szüleim vették.


Tegnap megmondtam neki, hogy nem költözhet be hozzám 3 hónapi ismeretség után, erre megsértődött, azóta se kép, se hang. Ekkor jöttem rá, hogy mi a valódi célja a párkereséssel, az olcsó lakhatás Budapesten.

Nem a párkeresőn ismerkedtünk, egy ismerősöm ismerőse a Facebookon, úgy indult a dolog. Nagyon szimpatikusnak tűnt, megnyerő modorú, egy igazi úriember. De nem gondoltam volna, hogy ez a célja a telefon beszélgetéseknek, az elsők között kérdezte, hol lakom, és hogy saját tulajdon-e. Mondtam, igen. Ez után udvarolt még 3hónapig,minden nap órákat beszélgettünk telefonon. Személyesen nem találkoztunk, csak video chaten, mert Zalában lakik. Tudom, nagy a távolság,mondtam,béreljen egy szobát Pesten, hogy személyesen is tudjuk találkozni,aztán majd meglátjuk, hogy alakul. Erről hallani sem akart, az érdekelte, oda mehet-e hozzám, költözzünk össze. Ha szeretem, ez nem lehet probléma. Mondtam, nem,erre vége lett az egésznek.

Az is kiderült a beszélgetések során, hogy a testvérénél lakik akivel nagyon rossz a kapcsolata. A balhék szinte állandók, onnan ő el akar költözni. Munkalehetőség se igen van abban a faluban.


2022. máj. 27. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem. Örülj hogy kiderült, és ha azt veszed semmi sem volt köztetek, csak beszélgettetek.
2022. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy a testvére 3hónapot adott neki elköltözni, tehát tulajdonképpen ki fogja rakni.
2022. máj. 27. 14:10
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem gondolnám, hogy ez túl általános lenne. Kifogtál egy orbitális kretént.
2022. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1%

160ert putri van maximum Pesten :-)


Nyugi... nem vagy te akkora 💰

2022. máj. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Lesz még másik életed nagy szerelme....az emberek sokszor hiszik azt, hogy azzal vannak vagy az hagyta el...ám láss csodát hónapokkal később van egy új életük nagy szerelme...
2022. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, nem is egy. Sokan hiszik azt, hogy 30 felett, válás után, kisgyerekkel, annyira nulla esélyed van pasira, hogy bármilyen megalázó szituációba belemész. Örülj, hogy kiderült, most már okosabb leszel.
2022. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kell magasra tenni a mércét.

Most már tudod hogy ilyen is van. Legközelebb már az ismerkedés fázisában ki tudod szűrni az ilyen piócákat

2022. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyen. Amilyen hülye voltam, eleinte észre sem vettem, pedig a családom szólt, hogy valami nem oké. Úgy voltam vele, hogy a lakás az enyém, a rezsit így is úgy is fizetném, a hitelem a sajátom, természetes, hogy abba sem fizet bele. A kajába néha beszállt, de a rezsibe soha, az otthoni bevásárlásokba sem, hónapok teltek el, mire észbe kaptam, hogy azért jóval több kiadásom van kettőnkre, mintha egyedül lennék, és amikor leültem megbeszélni vele finoman, hogy beszéljük át, mibe tudna besegíteni anyagilag (csak a rezsi felét kértem), kiakadt, hogy egy párkapcsolat nem így működik, a felek megosztanak egymással mindent, és majd ha közös lakásunk lesz egyszer, akkor majd abba fizet, addig nem. Nagyon pocsék érzés volt, mert amúgy kétszer annyit keresett mint én, megtehette volna, hogy havi 20at belead a rezsibe. De nem. Úgyhogy megmondtam neki, hogy ez így nem megy, erre visszaköltözött az anyjához.
2022. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan gondolják így. Nők főleg. Raktam már ki 1-2 piocát.
2022. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnos fel kell készülni egyre több lessz. Lakás piac élhetetlen, lassan minimál bérből még bérleti díj nem jön ki. Jönnek a természetben fizetős lakások meg a "gold" diggerek.

Az ijesztő dolog hogy te is majdnem szívtál csak elrontotta. Nyilván kellett volna valami ideiglenes maradási sztori, meg kamu lakhatásról ahonnan állítása szerint kirakták volna stb. Gyanakodni kell manapság sokat.

2022. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!