Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tenyleg nem vagyok eleg ferfias?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg nem vagyok eleg ferfias?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

szerény ketségbeeséssel fordulok a Gyakorikérdésekhez,

a napokban a barátnőm írta hogy röviden:

Ugy erzem nem vagy elegge ferfias csak nem akartam mondani mert nem akartalak megbantani, olyan erzesem van mintha kisfius vagy annak ellenere hogy mar nem vagy az (elmultam mar 18). Szeretlek ahogy vagy egyszeruen csak nem erzem azt hogy egy fiu lenne mellettem. Es igen azt elfogadtam hogy egymagasak vagyunk (par centivel magasabb vagyok nala de ertitek), de igy nem erezlek fiunak a kapcsolatban.

(ezt az o szemszogebol irtam le, elegge le roviditettem de a tartalom ugyanaz)


Rolam: kb 170cm vagyok, van azert izom rajtam, sokszor nem tudom rendesen kifejezni az erzeseim, de ez az elso kapcsolatom szoval igyekszem ezen javitani, alkohol ellenes vagyok, nem dohanyzom stb.


Mivel nem mondott sokat illetve tapasztalatom sem nagyon van ezert nem tudom tenyleg velem van e a baj, vagy nem, ha barmi kerdes van szivesen valaszolok ra, elore is koszonom!


dec. 28. 23:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezd meg tőle, hogy ő mit ért azon, hogy nem vagy elég férfias. Ez lehet az első férfias cselekedeted, hogy nem másokkal talalgatod, mire gondolt, hanem el állsz és őszintén beszelgetsz vele.
dec. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem veled van a baj, csak jellemtelen a partnered, és a te hátrányodba kapaszkodik, és próbál alázni szakítás alatt is, hogy magát mentse. Nem a valóságot mondta el neked, amiért valóban szakít.
dec. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem szakitott, es megkerdeztem mit ert ferfias alatt, azt mondta nem tudja csak igy erzi, ez alapjan nem tudtam hogyan kiindulni, az egyetlen ami konkret dolog hogy neha lehetnek kicsit nyugodtabb, ami minden mas esetben igaz ram, csak vele valahogy nem.
dec. 28. 23:51
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
2+ Ha a magasságod lett volna probléma, nem is kezdett volna veled. Itt kezdődik a valóság.
dec. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Sokszor tesz viccesebb megjegyzeseket hogy egymagasak vagyunk, nagyon ugy erzem ezen nem tette tul magat
dec. 28. 23:53
 6/18 A kérdező kommentje:
Meg annyi hogy most egy jo par napig nem tudunk talalkozni mert csaladi programom van, nem azert nem talalkoztunk mert nem merek hanem nincs most lehetoseg ra, amint lehet meg beszelnek vele, csak nem tudtam mire akart celozni ezzel.
dec. 28. 23:57
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Pedig én is erre gondolok hogy a magasságodon kattog, holott ha a magasság lenne a valódi gond, össze se jött volna veled. Nem most mentél össze, ez volt a magasságod már a megismerkedésetekkor is.

Amit én látatlanba tippelnék megérzés alapon, hogy talált valakit, akit jobbnak érez nálad. És most elkezdte megideologizálni miért veled van a baj, miért lesz teljesen jogos és normális ha majd szakít veled, és átugrik ahhoz a másik félhez. És tuti nem tegnap kezdődött, csak most kezd olyanba fordulni a helyzet hogy érzi van esélye sikeresen liánozni. Szerintem fog téged még osztani sok más dologért is a közeljövőben, végül már olyan dolgokért is amiket úgymond szeretett benned régebben. Aztán persze szakítani fog végül, és ha bejöttek a számításai, máris együtt van valaki mással, mekkora csoda és véletlen.

De ez csak az én elméletem. Ne tekintsd szentírásnak véletlenül sem.

dec. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

beugró beugró és beugró

+180 cm mindig le írom cc na m1 keress alacsonyabb csajt neki talán elég a 170 cm is.

dec. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hetesnek valasz: Teljesen valid a nezopontod, remelem nem ez a helyzet, nem volt meg kapcsolatom nem tudom igazabol mikor mit kene mondanom vagy mennyit egeszseges meg engednem, lehet erre gondolt hogy nincs tapasztalatom.
dec. 29. 00:05
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A férfiasságnak nem sok köze van a magassághoz. Ha erre hivatkozik, ott biztosan más van mögötte.

Ismerek olyan 160 centis pasit, akinél meg se fordul a fejemben, hogy ne lenne talpig férfi. Pedig én kifejezetten a magas pasikra bukok.

Nálam a férfiasság azt jelenti, hogy talpraesett, problémamegoldó képességgel rendelkezik, fel tudok rá nézni, erős jellem, lehet rá számítani. A kinézetet nem sorolom ide, mert ha ezek a tulajdonságok megvannak, akkor teljesen mindegy, hogy néz ki.

dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!