Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek okom van aggódni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek okom van aggódni?

Figyelt kérdés

Februárban leszünk 1 évesek.

Én 24 voltam (én vagyok a nő) amikor össze jöttünk, ő 23.

Ez nagyon hirtelen jött szerelem volt, előtte láttuk már egymást párszor az utcán de akkor mindketten kapcsolatban voltunk és kB levegőnek néztük egymást.

Na az lenne a lényeg hogy miután össze jöttünk, rá kB 5 hónap múlva volt az 1.nagyobb veszekedesunk ami miatt 2 hetet töltöttünk külön.

Ez után kibekultunk viszont akkor ott be vallotta hogy ő ebben a két hétben megprobalt befűzni egy 17 éves lányt de nem lett belőle semmi.

Na én onnantól kezdve elkezdtem aggódni a korkulonbseg miatt. Még ha csak 1 évvel vagyok is nála idősebb.. Annyira aggódóm hogy ez meg fog ismétlődni.. Hogy egy ilyen fiatalabb (kislánnyal) fog enyelegni.

Én erre annyira rá paraztam hogy azóta 2szer is volt féltékenység miatt (részemről) veszekedés :(

Itt vagyok 25 évesen és öregnek érzem magam :/

Amúgy én a korosztalyanal kicsit érettebb és komolyabb férfinek ismertem meg. De mostanában kicsit ennek az ellenkezőjét veszem észre.

Neki most a tűzijáték, meg a petarda volt a legfontosabb hogy azok legyenek Szilveszterre.

A másik probléma ami felmerul gyakran az az hogy ő nagyon sokat haverozik. Ami engem idáig nem zavart mert tudom hogy az a 2 ember akivel sokat lóg együtt ők mit jelentenek neki és hogy ők konkrétan az életét mentették meg régen. (mert a párom 16 évesen utcára került és ez a 2 barátja fogadta őt be télen amikor semmije sem volt) De már velük is többet van sokkal mint velem. Teljesen össze zavar mert amikor együtt vagyunk akkor meg azt érezteti velem teljesen hogy tiszta szívéből szeret engem.

Na de térjünk vissza erre a korkulonbseg témára.

Valaki járt már hasonló helyzetben?



dec. 30. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Egy év az konkrétan lópitsa.

Ha félre dug, akkor nem emiatt lesz. Ja, és aggódjon ő temiattad. Van elég sokkal jobb pasi, mint ő.

dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, dobd ki!
dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani van okod, nem aggódni.
dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Gyerek még, neked férfi kell!

Neked férfi kell????

dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmi para.. Írj üzit én megvigasztallak! :D
dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ma szakított velem.
dec. 30. 23:34
 7/9 A kérdező kommentje:
Avval az indokkal szakitott hogy ő nem érzi szeretve magát és én biztos megcsalom.
dec. 30. 23:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Problem solved.
dec. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor már érvényét vesztette a kérdés, de így utólag megjegyezném, hogy az exednek nem a kora volt a probléma, hanem a személyisége. Szóval ha a jövőben ismerkednél egy nálad 1-2 évvel fiatalabb férfival, akkor ez ne szegje kedvedet.
dec. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!