Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdekelte a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekelte a páromat, hogy elvetéltem?

Figyelt kérdés
Amikor megismertem elmeselte nekem, hogy a volt baratnoje elvetette a babajukat a hata mogott. Direkt kiment becsbe, mivel ott megcsinaltak neki 12-ik het utan. Azt mondta, hogy teljesen osszetort es nagyon megviselte. Az egyik kozos baratunk mondta, hogy kikelve magabol sirt, mint egy gyerek. 1 honappal ezelott vesztettuk el a babankat, ugyanis elveteltem. Teljesen osszeomoltak, de o egy konnycseppet nem eresztett el a mi babankert. Sot elment aznap reggel dolgozni es 2 napig hajnalban ert haza. Miert lehet ez?

dec. 31. 09:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nem akart gyereket?
dec. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
O mondta, hogy kezdjunk el probalkozni es minden nap kuldte a babas kepeket. Meg mondogatta, hogy minden alma ez lenne
dec. 31. 09:18
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az előző trauma miatt most másképp reagál, tagadásban van, megpróbálja kizárni.

Vagy másképp csapódik le benne, mert te nem elvetetted, hanem rajtad kívül álló okok miatt történt. Benne lehet a remény, hogy legközelebb sikerül.

Azt is írtad, hogy te összeomlottál, szóval az is lehet, hogy miattad tartja magát.

dec. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
8as. En is erre gondoltam. Csak remenykedni tudok, hogy igy van :(
dec. 31. 09:32
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Imádom, amikor megjelennek ilyen holdkóros egyedek.
dec. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Közös gyereket akartok, és ezt nem mered megkérdezni tőle??? Milyen kapcsolat ez?
dec. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem tole, azt mondta, hogy azert van ez, mert ott “elvettek” tole az eselyet annak, hogy apa legyen. A mi esetunkbe szerinte azert masabb, mert tudunk tovabb probalkozni. De a masik baratnojevel is ugyanugy probalkoztak utana :) mar CSOKROL, babavarorol beszelgettek.
dec. 31. 09:43
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Őt is megviselte, azért ért későn haza. Előtted tartani akarta magát.

Illetve teljesen más egy olyan aljas átverés, ahol a várt babát titokban, a 12. hét után elveteti a nője. Abban a fájdalomban benne volt az is, hogy a nőben csalódott, a kapcsolat is véget ért ezzel.

Te elvetéltél, ami pontosan tudom, hogy milyen, sajnos kétszer velem is megtörtént. De sajnos mindig benne van a pakliban. Viszont TE vele vagy, és tovább tudtok próbálkozni. Nem vetted át, nem te akartad, egyszerűen csak megtörtént. De TE ott vagy, és a remény is, hogy legközelebb sikerül.

Végképp nem azt jelenti, hogy téged vagy a leendő babátok kevésbé szereti.

dec. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

Ha igy történt, akkor megkérdezted, és világosan elmondta.


Más választ vártál, azért kérdezed itt meg idegenektől?

dec. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
A 12.heti genetikai ultrahangon konkrétan egy kifejlett gyereket lehet làtni már. Nem vagyok abortusz ellenenes, de második trimeszteres babát abortálni szerintem is kegyetlenség. Könnyen lehet, hogy látott róla képet, és az megmaradt benne. Neked valószínűleg az elején, bőven az első trimeszterben ment el. Ami azt jelenti, hogy csak egy kis sejtcsomó volt. Ráadásul a spontán vetélés egy biológiai szelekció. Vagyis azért ment el, mert valószínűleg annyira beteg lett volna. Azért a kettő között van némi különbség.
dec. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!