Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Januarban elveteltem, szetment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Januarban elveteltem, szetment a kapcsolat es most megtudtam h megcsal? Mit tennetek?

Figyelt kérdés
Teljese szetvagyok esve,a duhom hatartalan,nincs kedvem megcsak latni se ot...decemberben jegyzett el de ma visza adtam a gyurut es felbontottam az eljegyzest is...nagyon faj ez az egesz...nem akarom megcsak azt se h hozzam erjen...az jut eszembe h mashoz ert,masban volt....s most hozzam akar nyulni...csaladot se akarok tole mar...azt hozta fel oknak h en mindig veszekedem vele-de basszus alkohol problemakkal kuzd ,ket eve probalom jo utra terelni es soha nem jott osze eddig...most baj az h raszoltam?nem ertek mar semmit...mit tennetek a helyemben?Teljesen osze tortem 23N 29F
2020. ápr. 10. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
most akkor elvetted, vagy nem?
2020. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Sosem voltatok egymáshoz valók. Ennyi a hibád, hogy ezt nem ismerted fel időben.


Lépj tovább! (Tudom mondani könnyű)

2020. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nem lehet semmiképpen sem felfogni azt, hogy elvetéltél, azt viszont igen, hogy tőle nem lesz gyermeked, kettő közt óriási különbség van.

Hidd el, ebből a szempontból nem jártál rosszul, megbizhatatlan, alkoholista ember a párod, légy erős és ne rontsd el az életedet, fogd fel ezt egy jelként, ha hiszel ilyenekben, hogy nem véletlen, hogy így alakultak az események, ezért még később hálás is lesz, hogy nem Ő az apja a leendő gyerekednek.

2020. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
hálás is leszel*
2020. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, lépj tovább!

Én ugyanezt éltem át mint te. Terveztük a babát, össze is jött, elvetéltem. Ezután pár héttel derült ki, hogy másfél éve már nőzik...nekem meg nyomatta a gyerektémát. ELváltam.

Az én exférjemnek is voltak alkoholproblémái.


Nagyon-nagyon fiatal vagy! Bőségesen van időd! Én 10 évvel idősebb vagyok nálad, de egy másodpercig nem volt kérdés, hogy maradjak-e egy olyan ember mellett, aki átvert.


33N

2020. ápr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
A baj nem ott kezdődik, hogy elveltéltél vagy megcsalt, hanem eleve minek vagy együtt egy alkoholistával? Nem a te dolgod meggyógyítani. Az ilyenek sosem 'javulnak meg'.
2020. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek magyarázod? Szakítsd meg vele a kapcsolatot, nem érdemel meg téged, gyászolj, majd támadj fel, mint főnix a hamvaiból.
2020. ápr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tovább kell lépj, a kell, akkor pszichológus segítségével.
2020. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 LazyJones ***** válasza:
100%
Én össze sem jöttem volna vele, vagy, ha később derül ki, akkor azonnal lapát. Minek vesződni, és más problémáival vergődni, amikor ennyire nincs bennetek közös kapocs? Szerintem írd le a veszteségeidet, aztán kezdj tiszta lappal, egy normális ember mellett. Fiatal vagy, de az élet túl rövid ahhoz, hogy hülyékre pazaroljuk az időt belőle.
2020. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"-de basszus alkohol problemakkal kuzd ,ket eve probalom jo utra terelni "


1 dolgot tanulj meg, egy olyan hibát, amibe minden nő beleesik legalább egyszer, de inkább többször: EGY FÉRFI NEM FOG MEGVÁLTOZNI MIATTAD,nem tudod megmenteni.

Csak és kizárólag akkor változik meg ha ő akarja.

Nem jövünk össze olyan emberrel aki nem jó úgy ahogy van és meg akarjuk változtatni MERT NEM FOGOD TUDNI,cserébe állando konfliktus lesz és veszekedés és a végén szakitás. De a szakitásig tönkre mennek az idegeid.

Nem vagy senki anyukája,hogy neveled.

Ezt tanuld meg örökre és kiméld meg magad azzal hogy SOHA többet nem esel ebbe a hibába.

Én 2x voltam együtt olyannak aki drogozik...egyik most börtönben van mert árult. Ha meggebedsz sem változik meg érted senki, nem tudsz megmenteni senkit!


Ez legyen jó tanuló pénz és most szedd össze magad, légy erőss és állj tovább! Kitartást!

2020. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!