Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvetéltem a párom meg inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvetéltem a párom meg inkább elment itthonról. Joggal vagyok kiakadva? 25L

Figyelt kérdés

Tegnap derült ki, hogy 16 hetesen elvesztettem a babának at. Vasárnap nagyon csúnyán összevesztünk a párommal, belenéztem a telefonjába mert gyanúsan viselkedett, találtam egy lánnyal való üzenetet, amiben utoljára azt írta, hogy "siet hozzá", míg nekem azt mondta, hogy apjához megy. Bementem a fürdőbe és felpofoztam, amire elkezdett velem üvölteni.. Azóta nem alszik itthon, mindig kitálal valamit. Most is elment a barátaival, mondjuk ez igaz, de ki tudja, hogy nincs e ott az a lány..

Kértem, hogy jöjjön haza hajnalban és, hogy beszéljünk. Visszakérdezett, hogy miért kéne hazajönni e és szerinte nekem kell elgondolkodni a viselkedésemen és tepernem..

Teljesen el vagyok keseredve és kivagyok lelkileg, idegileg. Azt mondja, hogy szeret, de mostanság a tettei nem ezt bizonyítják. Mit csináljak?


2018. febr. 7. 00:30
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Babánkat*
2018. febr. 7. 00:31
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon Örülj annak, hogy elvetéltél...
2018. febr. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon rossz ilyet irni....

Es olvasni is.

De orulj hogy elveteltel....ilyen embernek ne szulj gyereket. Csonka csalad lesztek.

Fiatal vagy meg...idod mint a tenger, vannak nornalis ferfiak is, akik egyuttereznek es nem mennek felre.


Merlegelj, logikazz, gondolkodj, aztan donts!

2018. febr. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon csúnya amit írni fogok én is, de ennyi pozitívum mégis csak van, hogy nem szültél olyannak aki nem hűséges hozzád :(

Sajnálom és kitartást neked :/

2018. febr. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
14%

A gyerekhalál kinyírja a szerelmi kapcsolatot, szenved mindkét fél, ez most az elsődleges oka annak, amik történnek. Menj el családállításra, az segít feldolgozni a veszteséget a babával.

Utána ha átgondoltad a dolgokat és akarod még ezt a férfit, akkor szinte nulláról kell vele mindent újra felépíteni, tisztázni. Addig nem is érdemes a megcsalás kérdésével foglalkozni, nem tudni mi történt a nővel, de nem az okozza ezt a mostani helyzetet.

Az biztos, hogy gyenge jellem a párod, és problémája van a sorsközösség, élményközösség megélésével. Ezért inkább elkülönült a fájdalmával. A haláleset a Te testedben történt, Te nem tudsz elfutni a fájdalom elől, de a férfi igen... a lelkének ez annyira fáj, hogy ha maradna, akár meg is őrülhetne vagy felköthetné magát, ezért inkább elment. Bármit is mond a felszínen, a mélyen ez van.

Persze, hogy keres külső okokat, kifogásokat, nem tudja tudatosítani a fájdalmát. Persze, hogy Te vagy a hibás, hiszen benned történt a haláleset... érted.

Nincs értelme azoknak, amiket mond, összevissza beszél, érted.

2018. febr. 7. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom! Engedd, hadd legyen távol... Próbálj meg kiszeretni belőle, mert te jobbat érdemelsz...
2018. febr. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
19%
#6 sok igazságot ír. A barátodat is veszteség érte. Sok lehet neki ez a helyzet. 16 hetesen gondolom már elkezdett gömbölyödni a pocakod, a barátod is elkezdhetett kötődni a kicsihez. Elvesztette az ivadékát, és Téged is szenvedni lát. Menekül ebből a helyzetből, menekül az őrület elől. Tudat alatt valószínleg téged hibáztat, hiszen a Te testedben történt a tragédia. Nem tudott rajtatok segíteni, és ez egy férfit kiborít. Gondolom belemerültél a saját fájdalmadba, mindenki téged sajnál. De a párodtól megkérdezte valaki, hogy viseli ezt az egészet? Gondolom senki. Ő egyedül maradt a fájdalmával. Ennek tetejébe felpofozod. Ezzel együtt nem helyes a viselkedése. Én azt javaslom, kérd meg még egyszer, hogy menjen vissza. Mondd meg, hogy szükséged van rá, szükséged van a támogatására, a szeretetère. A pofon sajnos nagy hiba volt. Az erőszak nőtől sem elfogadható. Ha hazamegy, bocsássatok meg egymásnak. Gyászoljátok el együtt az apróságot. Ha nem megy haza, akkor viszont zárd le ezt a kapcsolatot. Ha ennyire nem tudjátok együtt kezelni a krízishelyzeteket, akkor nem érdemes folytatni. Még egyszer hangsúlyozom, nem helyes a barátod viselkedése. De Te vagy a társa, próbáld megérteni.
2018. febr. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Ja, várjál, most néztem meg jobban. Vasárnap vesztetek össze és tegnap vetéltél. Akkor viszont vissza az egész. Hagyd ezt a csávót, és csatlakozom az előttem szólókhoz. Ez az angyalka tudta, hogy most nem szabad megérkeznie hozzád. Sok erőt neked! (8 voltam)
2018. febr. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

#6-os, nem olvastad el figyelmesen. A srác viselkedésének köze sincs a babához, ugyanis az tegnap derült ki, a vita viszont vasárnap volt, az üzenetváltás a másik csajjal is korábban.

Kérdező! Nagyon sajnálom, ami a babával történt! De nézd a pozitív oldalát, jobb így, mert most derült ki, hogy a párod nem volt a megfelelő partner erre. Csak egyedül maradtál volna a babával, így lehetőséged van majd egy olyan emberrel családot alapítani, aki méltó rá.

Nem tudom, hogy tervezett baba volt-e, de nagyon úgy tűnik, hogy ő nem igazán akarta, az sem nagyon hatja meg, hogy nem fog megszületni. Ő már kifelé kacsintgat ebből a kapcsolatból.

Eszedbe ne jusson teperni utána! Jó az tény, hogy felpofoznod nem kellett volna, az erőszak sosem helyén való, és nem is old meg semmit.

Esetleg lehet, hogy a terhesség miatt a viselkedésed megváltozott, ezen azért érdemes elgondolkodnod. A hormonváltozások ki tudják hozni a nőből a házisárkányt.

Nekem a 2. terhességem volt olyan, hogy konkrétan elviselhetetlen voltam, el is távolodtunk mi is egymástól, de aztán helyre hoztuk, nálunk azért nő ügy, meg hűtlenség gyanúja nem volt.

Szóval lehet, hogy a viselkedésed is közre játszhatott ebben, de ha ennyi elég is ahhoz, hogy egyből, ilyen rövid idő után másnál találjon vígaszra, akkor ez a kapcsolat nem is volt érdemes a családalapításra, és a folytatásra sem.

Vasárnap óta még ő duzzog, beszélni sem hajlandó, és még te teperj azok után, hogy ő más nőhöz siet, és még a babával történt hírre se megy vissza téged támogatni, hát az ilyen parasztért finoman szólva nem kár. Hagyd elmenni, legyen benned tartás, majd lesz más, aki sokkal normálisabb.

2018. febr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Hogyhogy nem vagy kórházban, ez lassan középidős vetélés? Nem tréfadolog (nekem 14 hetesen volt). Ha ürült is magától, minimum mentő és utána műszeres befejezés a protokoll, az ember nemigen írogat a gyakorira bánatában, ha egy 24 órás felügyelet után haza is engedik. Azért ez nem egy mezei menstruáció, ekkora magzat mát igenis pokoli kínok között és nagy vérveszteséggel és miegyebekkel "távozik", nem csak úgy ukmukkfukk. A párod meg egy barom, mindettől függetlenül, ha ezidáig nem vágtad ki mint macskát sz@rni, akkor pont most van itt az ideje, amennyiben nem teszed, hát,, mit mondjak, megérdemled a további sorsod. Piros pacsi jobb oldalt alul, ha valaki nem találná.
2018. febr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!