Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális, vagy aggódom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fanni818 kérdése:

Ez normális, vagy aggódom kellene?

Figyelt kérdés

A véleményetek érdekelne.

A friss kapcsolatomba elég furcsa dolog vált számomra problémává, ami még soha.

A helyzet a következő van a barátom akivel 3honapja vagyunk együtt. És mindig mesélte hogy több fiú barátja van de egy közelebbi aki egészen közel lakik hozzá és sok időt töltenek együtt. Át megy a sráchoz isznak ilyenek. Ami engem nem is zavart, addig amíg egyszer találkozásra nem került a sor a srácról egyből leütött, hogy meleg. Ami félre értés ne essen semmi bajom a mássággal na de mégis csak ez így normális?

Már előre tudom hogy sok támadó kommentet kapok de csak képzeljék mások a helyzetemben. Többet mesélt a srácról mikor kérdeztem, mondta sose volt még barátnője a barátomnak meg két éve előttem nem volt így megjobban össze szoktak.

A barátom váltig állítja, hogy ő nem gondolná a haverjarol hogy meleg bár e felől senki másnak nincs kétsége. Ő lehet de nem tudja.

Most mit tegyek? Engem ez zavar, nem is kicsit 3honap alatt nem sikerült úgy megismernem és a bizalmam sem alakult ki eléggé hogy ez mellett eltekintsek. A szilvesztert is együtt töltötték a haverja szüleivel attól eltekintve hogy velunk is lehetett volna. A karácsonyt pedig a családjával töltötte de egy-ket órára le ugrott talizni együtt a haverral.

És kérdeztem már ilyenkor mit csinálnak miről beszélgetnek, hogy ilyen kellemes társaság amire olyan válaszokat kaptam hogy hát ők nem igazán beszélgetnek így egymás életéről meg semmi ilyesmiről, telefonoznak, nevetgelnek, isznak. Ezért nem értem hogy legjobb barátja ilyen közeli, mégis nem beszélgetnek rendesen egymással??



jan. 1. 02:55
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Hát sok bisexuális férfinak van dugó pajtija. Olyan mint egy szerető csak ilyen meleg haver akivel összejárnak szerűsèg. Nem biztos, hogy így van de szerintem valószínű. Amiket leírtál arra utal itt több is van egyszerű iszogatásnál.
jan. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mitől tartasz pontosan? Ha a párod hetero, akkor teljesen mindegy hogy mi a haverja szexualitása.


Ezt a barátságot szerintem csak akkor firtasd ha van benned bármennyi kétség a párod szexualitásával kapcsolatban (esetleg ha azt hiszed hogy megcsal), mert abból semmiképp sem tudsz jól kijönni ha megpróbálod fúrni a barátságukat.

Az utolsó bekezdésre meg: én sem tudom hogy mit mondanék, miről beszélgetünk a barátnőimmel, ha csak így letámadnának ezzel a kérdéssel.

jan. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy mi mit gondolunk és valóban mi van köztük esetleg, arra mi nem tudunk érdemben válaszolni. Ha hetero a pasid akkor az van amit mondott neked. Viszont ha biszex, akkor nem csak az van amit mondott. De ez csak feltételezés semmi komoly vélemény.
jan. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

"A barátom váltig állítja, hogy ő nem gondolná a haverjarol hogy meleg bár e felől senki másnak nincs kétsége. Ő lehet de nem tudja."


Hazudik, rejti, és esze ágában nincs befejezni- tehát van okod.


Azonnal építsd le ezt a figurát,mert nálatok nem lenne megoldás az, ha úgy trükköznél, hogy távolítanád fazont. Ez az ember nem akarja befejezni a kétlaki életét. Remélem volt annyi eszed, hogy szexuálisan nem kezdtél vele.

jan. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A párod vagy biszex vagy tényleg csak haverkodik.
jan. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Hat dokszor hallani hogy ha nincs mas, akkor ha erok dzopkodjak egymast, ha volt is valami koztuk hátha ettol nem tobb. Viszont gyanus, hogy folyton egyutt vannak, a meleg fiuk hamar belehabarodhatnak a haverjukba es csinálni is akarnak veluk dolgokat. A gyakori tele van errol szolo kerdesekkel.

De lehet nincs semmi koztuk...

jan. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!