Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy aggódom emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy aggódom emiatt?

Figyelt kérdés

A páromnak én voltam az első barátnője, akkor 20 éves volt. Nem nyomi, várt arra a lányra, aki megérdemli a szüzességét. Állítása szerint nem kíváncsi másra, nem akarja kiélni magát, de én félek...

Jövőre összeköltözünk, de én nagyon parázok, hogy másra fog vágyni...


Szerintetek küldjem el, hogy d*gjon meg valakit? Vagy mit tegyek?


2012. nov. 25. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
aggodalom első jelét már le is írtad virágnyelven. :)
2012. nov. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Állítólag a pasiknak ki kell élniük magukat, meg hogy milyen már, hogy csak 1 nővel fekszenek le életük során.. Ez igaz? Küldjem el valakihez??
2012. nov. 25. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Semmiképp. Ha ő így döntött, és szerintem helyesen, akkor így is akar élni. Még csak kapuzárási pánikot se hinnék, az ilyenek, akik várnak az igazira, tényleg megbecsülik azt a személyt

Tapasztalat

2012. nov. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És ha elküldöm máshoz, és nem mond egyértelmű nem-et? Hanem azt, hogy gondolkozik rajta?

Először nemet mondott, most meg ezt.

2012. nov. 25. 21:57
 5/7 anonim válasza:
van olyan pasi aki nem olyan még ha kevés is. Ahogy nőben is van ilyen is olyan is. Buta lennél ha elküldenéd, ha meg mégis ugy érez ugysem tudsz mit tenni ellene.
2012. nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem normális....
2012. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor ne küldjem máshoz?

Nem akarom így hozzákötni az életemet, ha lehet, hogy 5 év múlva rájön, hogy ki sem élte magát.. :S

2012. nov. 25. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!