Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran mondjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran mondjátok a szeretlek szót? (főleg fiúk, férfiak)

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A legmeghittebb pillanatokban, netán búcsúzáskor. A szerelmet nem szavakkal kell bizonyítani, ez a meggyőződésem. :)
2010. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha meglátom, képtelen vagyok nem mondani :)

19/F

2010. okt. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 X. Maté ***** válasza:
30%
Mielőtt megd*gom...
2010. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Egyszer mondtam, de már megbántam.


Életfogytiglani szabadságvesztés jár érte.

10 évet már le is húztam belőle. Már kértem kegyelmet is, de mindig leszavaznak otthon.

2010. okt. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Az öreg székely felesége is emiatt zsörtölődött, mire az öreg:

"Asszony, de hiszen már egyszer mondtam, oszt majd ha változás lesz, akkor szólok, na."

2010. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy nem szóval kell kifejezni, de én is mindig mondom neki ha látom. Már többször eldöntöttem, hogy nem mondom, nehogy túl nyálasnak tűnjek, vagy ellaposodjon ez a kifejezés... de sose bírom ki h ne mondjam. Megölelem,... és... muszáj! :)
2010. okt. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!