Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, Férfiak! Mikor mondjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, Férfiak! Mikor mondjátok egy nőnek (magatoktól), hogy gyereket akartok?

Figyelt kérdés

Szakítás utáni béküléskor hangzott el egy ilyen mondat:

Akarok tőleg gyereket, de nem most!Komoly válaszokat kérnék.

Amikor tényleg akarjátok vagy csak tudjátok,hogy a partner akarja?


2010. máj. 20. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért ne akarnék egy nőtől gyereket? Igen, én ha azt mondom akarok, akkor akarok. És attól még valóban jelentheti az azt, hogy nem most. Nem sietünk sehová.
2010. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor, amikor már minden más veszve van, és azt hiszi a férfi, hogy ettől még egy darabig együtt tudnak maradni. Megvan a gyerek, együtt maradnak 2-3 évig, elválnak, mert kiderül, hogy még a gyerek sem elég erős kötelék.
2010. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De gondolom nem minden nőnek mondod te sem ezt. Hanem akit szeretsz, ez nektek is nagy felelősség nem???
2010. máj. 20. 19:37
 4/9 anonim ***** válasza:

Én soha sem akartam eddig gyereket, de minden pasi azzal ba*zogatott, hogy ő gyereket akar!!!!

Az összes pasi gyereket akar.Ez a mániájuk, nem hagyják az ember lányát élni.

2010. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert elvileg csak akkor mondunk ilyet amikor szeretjük a másik embert, most meg megint szakított velem illetve nem most, nem is kaptam igazán második esélyt. :(

Én pedig azt hiszem nem tudom magam túl tenni rajta. A felesége akartam lenni és igen gyereket szülni neki..szeretem:(

2010. máj. 20. 19:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Így van ezt sokan elrontják azt hiszik egy gyerek megoldás és ezt a lehetőséget a legtöbbször a nők szokták választani , igen a nők tuti kapok kritikát de többségében a nők választják a gyereket mint mentőmellény. - De nagyon nagy baromság!!


Megmondom őszintén, hogy én csak akkor akarnék gyereket , ha már tuti és biztos az anyagi háttér, a lakás vagy a ház biztos hogy miénk és nem kelle leköltözni vagy mást venni. Szóval én először a stabil alapokat teremteném meg , hogy a gyerek ne szenvedjen semmiben sem hiányt, és mi se éhezzünk, és ki tudjuk fizetni gond nélkül az összes számlát.

2010. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem akarok gyereket. Nem is mondom egy csajnak se és ha ő szeretne és emiatt ütnék egymást a kívánságaink, akkor inkább megbeszélném vele, hogy van-e így jövője a kapcsolatunknak. Ilyen hülyeséggel soha nem fognék meg csajt, ha nem akarok ő meg akar, akkor jobb nekünk külön...


20F

2010. máj. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én házasságkötés után szeretnék gyereket.
2010. máj. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van, aki megvezetni akarja ezzel a nő és van, aki komolyan is gondolja. Szerintem, ha szakítás után hangzik el az nem igaz csak megtartani akarja a nőt valamilyen okból. Azért mondom ezt, mert a gyerek utáni vágyódás bármelyik fél részéről tapasztalható még a kapcsolatban.


Én 28 éves pasi vagyok, van gyerekem és tudatosan terveztük. pont a tudatos tervezés szerintem, ami a legnyilvánvalóbb.

2010. máj. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!