Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/Férfiak! Milyen ruhában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Milyen ruhában legyen a lány, akire azt mondjátok leesik az állatok, ha meglátjátok?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki visszautasított, sosem leszünk együtt, tudom, valahol bánt, és nemsokára találkozni fogunk egy baráti összejövetelen, szeretném, ha látná milyen "jó nőt" engedett el...

Modellalkatom van, tudom sok srác nincs oda a vékony lányokért, de ő pont az ilyen lányokat szereti, valószínű a személységem miatt nem kellettem neki, vagy más tippem nincs, mert több haverja mondta, hogy szépnek tart.


2011. júl. 21. 19:32
 1/8 Petack ***** válasza:
42%
húzz egy kukát a fejedre
2011. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem volt hasznos.
2011. júl. 21. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen az elegáns oldaladat vidd oda...szerintem egy jó kis szoknyás ruciban(de ne miniszoknyában) menj ami kiemeli az alakod,feneked,legyen kint a dekoltázs...egy pár kiegészítő+ a legjobb parfümöd...ha szép az alakod nem marad el a siker ha meg ez sem kelti fel a figyelmét nem is érdemes vele foglalkoznod...


17/F ;)

2011. júl. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
háát a miniszoknya nekem bejön :D
2011. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze nekem is csak ne annyira MINI vágod.. nehogy ribinek nézzék:)
2011. júl. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát első sorban olyat ami előnyös. A modell alkat az azt is jelentheti hogy bizonyos fazonokat nem töltesz ki megfelelően.
2011. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
53%

Hát ha elbír egy rózsaszín WC ajtót, attól bizony leesne az állam.


Tibibá

2011. júl. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Ruha nélkül *-* attol tényleg leesne az állam :D
2011. júl. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!