Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átlagosan hány naponta veszeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosan hány naponta veszekedtek a párotokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Arra lennék kívancsi, hogy ez még meddig lehet "normális" mennyiség.


Érdekelne a

- veszekedések oka

- időtartama

- békülés formája (ha van)

- mennyi ideje vagytok együtt, illetve házasok

- mennyi idősek vagytok


Nyugodtan írhattok egyéb tapasztalatokat is, ami eszetekbe jut a veszekedések kapcsán.


Előre is köszönöm mindenki idejét, aki válaszol :)


27/F



jan. 6. 14:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%

Nincs normális mennyiség. Ha belehal a kapcsolat, elég 1.

Halott kapcsolatokban ugyanígy 1 elég lehet.

Nincs mire várni.

jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
67%
3,5 éve de még sose veszekedtünk ...előző párommal naponta szinte. .
jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%

Nem veszekedtünk a 6 év alatt soha...viták voltak néha.

Ahol sok a veszekedés annak vége.

N 31

jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
11 év alatt jópárszor. Viszont már egynideje nem ks veszekszünk. Bár a mi esetünkben ez nem épp pozitív, már közömbösek vagyunk egymás iránt mint férj és feleség. Anya van meg apa, akik barátok és jól kijönnek. Kb ennyi.
jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%

Exxel szinte folyamatosan, az nagyon megterhelő volt.

A mostanival 2 év alatt talán ha egyszer, azt is kb 3 mondatig. Még akkor se veszekszünk ha valamiért pillanatnyilag haragszunk a másikra

jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Elején távkapcsolatban veszekedtünk sokszor mikor ment haza, mert rossz kedvünk volt emiatt hogy már megint mikor látjuk egymást, amióta együtt lakunk nem veszekszünk.
jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Változó, pár havonta 1x, de van, hogy gyakrabban, de az is, hogy ritkábban.

Átlagban évi 2x mondjuk.

Az olyan kapcsolat, amiben soha nincs veszekedés, vita, sértődés, harag egy rózsaszín szemüveges álomvilág.

Nem is a veszekedés a probléma, hanem az, ha nincs feloldva, megbeszélve.

jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon ritkán (párhavonta talán) van valami, amit nem is igazán neveznék veszekedésnek, inkább csak ingerültebb szóváltásnak. Általában pár mondatnyi az egész, és olyankor szokott történni, mikor amúgy is stresszesebbek vagyunk, és valamivel tele lesz a hócipőnk. Többnyire mindketten rámordulunk egymásra, ráolvasunk a másik fejére egy vagy két dolgot, aztán inkább különvonulunk kipuffogni magunkat. Később egyikünk odamegy a másikhoz, és megszereti. A másik elmondja, hogy "én is szeretlek". Ha az okozta a konfliktust, hogy valamelyikük tényleg bántóan hülye volt, akkor az bocsánatot kér.

A legdurvább (nem az okát tekintve, hanem a lefolyását; az oka teljesen jelentéktelen baromság) eddig az volt, mikor egyszer vonyított a gyerek. Már egész estefelé kiborítóan hisztis volt, végül fürdés előtt beájult. Én fel akartam kelteni és megfürdetni (bár tudtam, hogy a férjemet ez idegesíteni fogja, és ő inkább hagyná a fenébe), fel is keltettem. Természetesen irdatlan vonyíkolva ordítás lett ebből is, ami önmagában idegőrlő. A férjemnek van az a rossz szokása, hogy mikor tiszta ideg a gyerektől, akkor a gyerek figyelmét azzal akarja elterelni (vagy azt mutatni neki, hogy nem veszi fel a hisztijét, nem tudom), hogy ideges fejjel vidám dallamot kezd fütyörészni irtózatosan hamisan. Nos, ez semmire nem jó, csak arra, hogy engem megbsszon az ideg tőle, egyszerűen az összes szőr a hátamon az égnek áll, ha meghallom. Odaszóltam neki a gyerekvisítást és a fals füttyögést túlkiabálva, hogy "ne súlyosbítsd már". Erre ő visszafordult, és azt mondta, hogy "fogd már be a szádat, bazmeg, az agyamra mész!". Ez teljesen mellbevágott, mert ÍGY sosem beszéltünk egymással. Ebben az esetben nem volt szóbeli bocsánatkérés. Pedig jólesett volna. Ha rágondolok, azóta is görcsbe áll a gyomrom. Nem tudom, hogy ez mennyire röhejes...


35 évesek, 14 éve együtt, 10 éve házasok, 2 gyerek.

jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
8%
Báránybőrbe bújt farkas: cigány lány aki szexmunkas fehér bundát kapott egy zsidotol és azt mindenki tudta, hogy olyant csak a magyar lányok hordanak és nekik csináljak az ősmagyarok a németeknél és az amerikaiaknal. Nagy szakmai titok. Piros lámpás lakasok: fertőzött el benne. Tilos volt sztexelni az ilyen házban ,de a magyarok látták, hogy jár valaki oda és ők is megpróbálták és elkapták. Ami odajart nem Földi volt és immunis volt rá. A férfiak utána már nem tudtak parosodni. Indian lány:Amerikában a cigány lány penzt kért a magyartol és a magyar mondta neki hát te nem is szereted a magyarokat. Előtte még nem láttak a magyarok cigány lányt.
jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%

9

Szerintem sok volt a csattanó maszlag.

jan. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!