Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahelyeteken naponta mennyi ideig szoktatok a munkatársaitok párkapcsolati helyzetével foglalkozni?

Figyelt kérdés
2023. szept. 28. 13:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Semeddig, nem érdekel.
2023. szept. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem érdekel, de ha valaki úgy érzi, hogy plénumban erről akar beszélni, akkor úgy teszek mintha odafigyelnék, leszűröm belőle magamnak a tanulságot és kész.
2023. szept. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Semennyi ideig.
2023. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Engem mindig is érdekelt, mi van azokkal, akiket kedvelek. Ha maguktól elmondtak bármit is, szívesen meghallgattam őket, és ha kikérték a véleményemet, igyekeztem hasznos tanáccsal szolgálni. Mondjuk ez egy családias légkörű cégnél szerintem alap. Volt egy-két kolléga, akivel a válásomról is beszélgettünk, és bizony jól esett az érdeklődés részükről.
2023. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
0 óra 0 percet.
2023. szept. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Én semennyit. De igen, a kollégák 90%-a ennek él, a másik munkaidőn túli életéről lamentál, gondolkodik, pletykáz, meghal a kíváncsiságtól.
2023. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
6os, általában a szerény szociális képességekkel rendelkezőknek szokásuk elzárkózni mindennemű ismerkedésre alkalmas helyzettől. Korábban én is így gondolkodtam, mint te. Szerencsére azóta jóval nyitottabb és figyelmesebb vagyok.
2023. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
Őőőőő... pardon?
2023. szept. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

Olyan sok érdektelen embert látok a világban. Nem arra a g

helyzetre gondolok, mikor valaki nincs benne a munkahelyi pletykákban...hanem egyszerűen sz.rik mindenki fejére, magába fordul, és elítéli azokat, akiknek aktív szociális élete van...

2023. szept. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. nincs párkapcsolatom, mégis elég sok embert érdekel, hogy miért nincs. Mindenféle baromságot tudnak feltételezni, néha már-már bicskanyitogató teóriáik vannak, hogy mi lehet az oka. Rájuk hagyom és vagy röhögök egy jót, vagy szörnyűlködöm és ugyanúgy dolgozom tovább. Mert mit is csinalhatnék? Nem érzem, hogy magyarázattal tartoznék gyakorlatilag vadidegen embereknek a magánéletemmel kapcsolatban. A gyenge szociális képességekkel vitatkoznék, mert általában ezek az emberek cigizés közben ilyenekről tudnak a legjobban eldiskurálni, még bele is hergelik egymást, ez inkább valami primitív ösztönszintű szokás, még talán az őskorból maradt vissza náluk, vagy a sötét középkorból. Erre van igényük. Nekem meg rájuk nincs és ez fáj nekik a legjobban. Meg aztán ott a lehetőség, hogy elkerülnjem őket, lehetőleg minél messzebb. Ki.aszott csábító, minden egyes alkalommal. ;)
2023. szept. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!