Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan kapcsolatba ahol eltartj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan kapcsolatba ahol eltartja egyik fél a masikat lehet boldogan élni?

Figyelt kérdés

Nem szeretnem az egesz elettortenetem leirni igy csak a legfobbeket irom mert tudom minden 2.valasz az lesz "menj el dolgozni" ha kerhetem mint valasz ezt neis irjatok mert nem megoldhato.


6eve ismerem a parom,igen parom,nem a ferjem.

Minden jonak tunt aztan az egesz megvaltozott miutan kirugtak a munkahelyemrol es semmim sem lett. Kiszolgaltatott lettem.

9 evet dolgoztam egy olyan cegnel ahol a szerzodes hosszabbitgatva volt. Es ahogy kiderult a varandossagom a szerzodest nem hosszabitottak meg,ki lettem rugni. Bevetelem 0 ft lett vagyis maradt a huszon x ezer ft.


Kismamakent nem vesznek fel sehova sem...ertheto modon.


Ez a penz amit kapok semmire sem eleg.


Parom bevetele maradt csak.


O pedig teljesen megvaltozott. Az eletem olyan lett mitha ujraelnem a gyerekkorom.

Megvehetem ezt?

Megvehetem azt?

Es bizony gyakran akarcsak egy gyereknem enis kapom azt a valaszt hogy NEM.


Penzt nem kapok paromtol es a penzehez sem kapok hozzaferest a kartyaja mindig nala van.


Kozosen megyunk bevasarolni igy ebbol fozok egesz hetre amit akkor veszunk es amit persze meg enged venni.


Nagyon elkeserit a dolog foleg az hogy en nem ezt az embert valasztottam paromnak,nem ilyen volt,olyan mintha egy teljesen mas lenne .


jan. 6. 15:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%
Lehet boldogan élni akkor is, ha eltartanak, de tény, hogy akkor az eltartottnak kuss van. Legalábbis addig, amíg eltartott. Majd ha lett megint munkád, akkor te is beleszólhatsz a dolgokba.
jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%

Van olyan, amelyikben lehet, mert mindkét fél érdekei érvényesülnek, de ez nem az a helyzet.

Nekem már az is fura, hogy leírtad, hogy a kártyája mindig nála van.. mert ha nem lenne, akkor szó nélkül vinnéd?

Szerintem nem ez lesz az utolsó problémátok együtt.

jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1. Szerintem ez igy nincs rendjen.

Forditott helyzetbe nem igy cselekednek fokepp azert sem mert a paromrol van szo !

Ha nemis a kartyam de mindig hagynek neki itthon koltopenzt.

Es a boltba sem kene mindent megkerdeznie hogy megvehet e

Igazabol amit leirtam annak az ellenkezojet megtenni sem tudnam.

jan. 6. 15:21
 4/19 A kérdező kommentje:

2

Temreszetesen a haztartashoz szukseges dolgokat,elelmiszereket es a szuletendo gyermekunknek vasarolnek

Mi ezzel a gond?

jan. 6. 15:23
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem a kettesnek van ezzel problémája, hanem a párodnak. A gond pedig az lehet, hogy valószínűleg amíg te is kerestél külön kasszán voltatok. Nem adódott olyan szituáció, amiben kijött volna az, hogy a párod szerint megveszel olyasmit, ami szerinte szükségtelen. Most, hogy egyedül ő áll mindent viszont van beleszólása, ami teljesen jogos. Ha beadod a gyereket bölcsődébe (idővel) vissza tudsz menni esetleg részmunkaidőbe dolgozni.
jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%
Nem rúghatnak ki várandósság alatt, üdv egy jogász
jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Plusz a gyerek szuleteset kovetoen van egyszeri anyasagi tamogatas, tudom nem nagy osszeg, de a sok kicsi is jo

= Az egyszeri anyasági támogatás egy olyan juttatás, melyet a baba megszületése után lehet igényelni. Összege évente változhat. Az anyasági támogatás gyermekenkénti összege azonos a gyermek születésének időpontjára érvényes öregségi nyugdíj legkisebb összegének 225%-ával, ikergyermek esetén 300%-ával. (2023-ban az öregségi nyugdíj legkisebb összege nem változott, 28 500 Ft, így egy gyermek születése esetén 64.125 Ft, míg ikergyermekek esetén 85.500 Ft támogatás jár.

Szulest koveto 6 honapon belul kell benyujtani

jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
Megmutatkozott a valódi énje. A legtöbbnél ez akkor jön elő, mikor a nő kiszolgáltatott (terhes, munkanélküli) lesz.
jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Felnőtt emberként vállaltál ilyen bizonytalan helyzetbe gyereket. Előre nem kommunikáltad az igényeidet, nem mérted föl a helyzetet, mielőtt egy ekkora döntést meghoztál. Most, hogy itt vannak a következmények, meglepődsz... érdekes.
jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%
Normális nő, eleve nem szül, csak FÉRJNEK!!!! A baj most már megvan...mielőbb munkát kéne talanod. Ha a ny.dunantulom élsz, csak akkor nem talalsz, ha nem akarsz
jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!