Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy se veled, se nélküled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy se veled, se nélküled kapcsolatból hogy tudnék kilépni?

Figyelt kérdés
Nincs hivatalos párkapcsolati forma. Minden történik, ami egy kapcsolatban szokott. A szex páratlan, se neki, se nekem nem volt soha senkivel ilyen, szerintem ez a nagybetűs szex. Csomó helyre járunk, mègis hiányzik nekem a hivatalosság. Kezdek beleesni. Azt érzem, úgy sem lesz ebből ennél komolyabb. Mindig elhatározom, hogy ez lesz az utolsó, megmondom neki másnap. De nem megy, minden találkozó után jobb vele. Minden természetesen jön mellette. Mégsem érzem,hogy ez hosszútávon tartható. Majd eldob egy szerelemért hirtelen,mint egy rongyot. Mit tegyek és hogy tegyem?

dec. 30. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem se veled nelkuled kapcsolat. Az nem ilyen.


Ez csak simán nem kapcsolat.

dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
"Majd eldob egy szerelemért hirtelen,mint egy rongyot." Ezt miből gondolod, ha minden tökéletes? Ja hogy nem szerelem? Akkor annak örülj, ami van. Nincs garancia.
dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Ez mar párkapcsolat.
dec. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha te rendes kapcsolatra vágysz és ezt ő biztosan nem akarja, akkor a te lelkednek hosszútávon sokkal jobb lenne kilépni belőle, mint megvárni, hogy beleszeret másba és amiatt lesz vége. Ezt tartsd szem előtt.
dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ez miért se vele se nélküle, ha leirod hogy ilyen még soha nem volt senkivel mindkettőtöknek?

mi a hivatalos párkapcsolati forma szerinted? milyen hivatalosság hiányzik?

szex pipa,

szerlembe esel

napról napra jobb vele és természetes minden

úgysem lesz ebből ennél komolyabb, miért nem tartható hosszabb távon mit szeretnél?

miért lesz utolsó, és vége, ha minden klappol?

miért dobna el, ha minden okés?

te érded egyáltalán magad amit irsz?

hány éves vagy?

dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Laza kapcsolatban vagytok.


Hát nézd önmagad és ne légy megalázó helyzetben hogyha egyszer kezdesz beléesni.

dec. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező,

Valami nem jó neked, valami hiányzik, bizonytalan vagy, kétkedő.

A legokosabb dolog, hogy mindezt megbeszéled vele, addig ne dobd ki.

dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Olyan értelemben "se veled,se nélküled", (tudom,ez nem a klasszikus értelembe vett) hogy nem vállaljuk fel egyértelműen. Nem lett kimondva,hogy ez most mi is. Persze hozzám bújik egy étteremben pl., vagy megpuszil. Ha vele vagyok, mintha nem is a valóság lenne,mert hazajövök vagy hazamegy, és totál más ember. Van,hogy egy nap nem is tudok róla semmit, én meg csak beszélnék , beszélnék hozzá. Olyan,mintha együtt lennénk, de mégsem.

Félek, hogyha kidobom őt, soha nem tapasztalok meg hasonlót sem. Még sose voltam ennyire önazonos senki mellett, mindig csak elnyomtak. Aztán itt is vannak rendesen hiányosságok, amiket írtam is. Szóval a mérleg itt sem egyértelmű.

dec. 30. 14:35
 9/15 anonim ***** válasza:

ez a lényeg amit megfogalmaztál, hogy önazonos vagy mellette, megélheted azt aki vagy, és boldog vagy, mi kell ennél több?

élvezd már könyörgöm, vagy a szar életedet kivánod vissza, nem értem az embereket, végre boldog lehetne és legyártja a szart magának ismét, hogy szenvedhessen...grat

dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

Ha minden rendben lenne, sosem tennéd fel ezt a kérdést, de Te szenvedsz ebben a történetben sajnos.

Én pont ugyanezt átéltem fiatalabb koromban, az illető sosem mondta ki, hogy a társa vagyok, pedig együtt is éltünk, ő kérte, költözzek oda.

Az érzelmeimet pazaroltam rá, mert bár szerette a szexet és mindent velem, nem akart hosszútávon, csak annyira naív voltam, mindenki előbb észrevette mint én …

Muszáj ezt megbeszélni vele, ezt miért nem akarod?

dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!