Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés
Novemberben elkezdtem biciklizni. A párommal idén lakásfelújításba kezdünk és miután közöltem,hogy indulok egy nyári versenyen és jelentkeztem azt hittem támogatni fog és büszke lesz rám,mert nagy táv és heti 1-2 edzést igényel a lebiciklizése,de cserébe teljesen kiakadt,hogy túl vállalom magam és nem gondolom,hogy sok lesz ez az évre,vagy mit képzelek ő újítja a házat én meg lelépek edzeni? Nem vagyok ilyen mindig maximálisan segítek neki mindenben,de szerintem felújítás mellett is eltudok menni heti 2x 1 órát tekerni. Szerintem kivitelezhető mind a kettő,maximum pár hét edzést kivagyok.Azt érzem,hogy nem támogat a céljaimban. 25/n
jan. 6. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút nem nagy áldozat ha heti 2x1 órát eljársz

Feltételezem ő sem 0-24ben újítja a házat, és neki is megvan a maga heti 2x1 óra valamije amivel elfoglalja magát .

jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Sztm nektek építkezni se kéne...:/

N 31

jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Vagyis felújítani....bocsánat.
jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fene?🙄 Én felújítás alatt, amikor a férjem csinálta a fürdőszobát (mindent ő rakott bele, ő burkolta le egyedül) meg ilyenek, én hetente 3-4 alkalommal jártam el egy órás súlyzós edzésekre munka után. Nekem kellett. Most is mennék, csak a gyerek miatt annyira ki vagyok merülve, hogy nincsen erőm még edzeni menni. Ha lenne, akkor most egy másfél éves gyerek mellett is nyomnám az edzést ennyiszer. Soha egyszer sem szólt be emiatt a férjem. Ráadásul én terembe jártam sportolni, ami ugye havonta X összegbe kerül. Te viszont max a bringával mész tekerni, ami full free. Ha ennyire be akarja osztani a szabadidődet, akkor ott lesznek még nagyobb problémák is. Aztán ott fogsz tartani, hogy a Tescoba se mehetsz el amíg nem kérsz engedélyt. Kell ez neked?
jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, heti 2 alkalom abszolút nem sok és legalább mozogsz meg olyat csinálsz, amit élvezel, ami tök jó és ennyiben igazán támogathatna. Biztos neki is van hobbija, ami elvisz legalább ennyi időt.

Értem, hogy felújítás van, de nem azon a heti 2 órán fog múlni. Kivitelezhető mindkettő.

jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, hogy bolond, de az is lehet, hogy valamiben egyedül hagyva érzi magát, vagy úgy érzi, egyenletlenül oszlanak meg köztetek a terhek.

Én akkor akadtam ki a férjemre, hogy terembérletet vett, mikor otthon voltam gyeden. Nem azért akadtam ki, mert heti 2-3-szor el mer menni, hanem mert azon kívül is volt némi kikapcsolódása, míg az enyém a nullához konvergált (ő meg ahelyett, hogy átvenné a gyereket, és engem küldene ki kicsit a 4 fal közül, magának talál meg egy hobbit), és mert ismerem... a "heti kétszer, max háromszor elugrok egy órát edzeni", az eleve 2-2,5 óra inkább, mert már akkor békén kell hagyni, mikor bepakol, még akkor is békén kell hagyni, mikor itthon megfürdik. Az edzőtársához való igazodás még legalább 1 plusz óra, mert egy kocsival akarnak menni, de a másiknak mindig van valami kínja, hogy edzés után még el kell ugrani ide meg oda, boltba, meg gyrosért a világ másik végére, mert csak ott finom. De a legrosszabb az, hogy elkapja a gépszíj, és nem két-háromszor lesz távol másfél órát, hanem rövid úton az lesz belőle, hogy heti 5 napot szopok tökegyedül a gyerekkel estig. Ezt azért tudtam, mert korábban már volt egy ilyen edzős szakasza, amiben megtapasztaltam.

Mit akar a párod, mit csinálj edzés helyett? Miben szeretné, hogy többet vegyél részt? Miben érzi esetleg úgy, hogy most sem veszel rész eléggé? Ő mennyit és hogyan kapcsolódik ki? Beszélgess vele, mi bántja. Lehet, hogy belátja, hogy igazságtalanul húzta fel magát, de kibukhat belőle olyan sérelem is, amit eddig nem mondott ki konkrétan.

jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem már tele van a hócipője a lakásfelújítással. Pihentessétek a dolgot, megvár.

Elsők az idegek, a jókedv és a békesség.

Finoman pedzd meg a témát, hátha elismeri, hogy ez a baja.

jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
A lakásfelújítást a szakik csinálják, nekem mi közöm hozzá azon kívül hogy megrendelem a munkát, megbeszélünk mindent hogy mi készül, de élem mellette az életem, dolgozom, gyereket nevelek, biciklizem, vagy akármi. Nem értem a kérdést.
jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A parod egy farok. Valoszinuleg irigy, hogy neked van idod magadra. Aztan lehet, hogy csak szeretethianyos es tobb halat varna azert ami tesz (az emlitett felujitas vagy mi), de akkor meg jo szarul kommunikalja le.
jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!